logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart podsumowuje targi Remadays 2019

  PR 22.02.2019, przeczytano 481 razy
strzałkistrzałka
Integart podsumowuje targi Remadays 2019 ZOBACZ ILUSTRACJE

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays 2019 dobiegły końca. W tym roku na 300 m2 powierzchni, na dwóch stoiskach P15 i M15, Integart zaprezentował poszerzoną, kompleksową ofertę najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dla LFP oraz mediów do druku wielkoformatowego. Podczas RemaDays przeprowadziliśmy setki rozmów biznesowych, uścisnęliśmy niezliczoną ilość dłoni Gości, którzy odwiedzili nasze stoisko. Za to wszystko Państwu dziękujemy!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-podsumowuje-targi-remadays-2019,381367,artykul.html

Stoisko P15 poświęcone było technologii HP, urządzeniom komplementarnym, termotransferowi oraz mediom do druku. Obok doskonale znanej na rynku, ekologicznej technologii HP Latex, przeznaczonej do druku na mediach rolowych - zaprezentowaliśmy nowość na rynku – drukarkę HP Latex R2000. Premiera tego urządzenia miała miejsce na FESPA 2018. HP Latex R2000 jest ukoronowaniem 10 lat pracy wielu ekspertów i techników od druku cyfrowego HP, nad rozwojem technologii. Dziś technologia HP Latex na jednym urządzeniu pozwala drukować media rolowe, płaskie i z kolorem białym, zachowując ekologiczny charakter. Pierwsze urządzenie Integart sprzedał do firmy A-SPE .

Stoisko Integart prezentowało trzy modele biznesowe oparte o workflow, który z łatwością można skomponować w oparciu o ofertę handlową firmy. W zależności od potrzeb produkcyjnych i oczekiwań Klientów, możemy zaproponować kompatybilny, park maszynowy dla dużych firm produkcyjnych, przemysłowych, średnich i małych agencji reklamowych czy firm typu copy-shop. Dziś nie mówimy już tylko o urządzeniach drukujących, które Integart ma w ofercie od lat, ale o urządzeniach zapewniających post-finishig, a co za tym idzie o dostarczaniu wysokojakościowych aplikacji na rynek reklamowy, przez Klientów. Oferta segmentu technologii i urządzeń Integart, rozbudowana po połączeniu z Alma Trend, jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i bezkonkurencyjnych na rynku. Możemy skonfigurować i dobrać parametry urządzeń, kompatybilnych w cały proces, od podstaw lub uzupełniając posiadane zaplecze dla wielu firm z rynku LFP. Po uruchomieniu w 2018 czterech nowych Demo Labów w styczniu 2019 Integart wystartował z e-sklepem, chcemy by Klienci na wyciągnięcie ręki mogli i szybko, w bardzo interesujących, okresowych ofertach cenowych, kupować urządzenia komplementarne, ułatwiające procesy obróbki po druku. Stąd, cieszymy się pozytywnym przyjęciem przez Klientów naszego najnowszego projektu, czyli e-sklepu z urządzeniami do post-finishingu: Komplementarne.pl. Już wkrótce pierwsze plotery tnące, trymery i aplikatory wyruszą w drogę do naszych Klientów. Niezmiennie od lat z dużym zainteresowaniem spotyka się technologia termotransferu „Amazing, but true” (więcej na www.termo-transfer.com.pl), którą po raz pierwszy na REMA zaprezentował Integart. Przeprowadziliśmy setki prezentacji mediów i maszyn do termotransferu. Trzy dni targów były doskonałą okazją do dyskusji oraz wskazania Klientom nietypowych zastosowań folii i papierów do tej technologii. Specjalnie na Remę przygotowaliśmy bardzo kolorową ekspozycję aplikacji, nowy wzornik „Sztuka personalizacji” z użyciem termotransferu. Promocje na zakup drukarek OKI z białym tonerem oraz papierów termotransferowych firmy TheMagicTouch, cieszą się dużym zainteresowaniem.

W obszarze materiałów do druku zaprezentowaliśmy najbardziej innowacyjne media do druku z oferty Integart, przeznaczone zarówno dla rynku reklamowego jak i dekoracyjnego. Zaprezentowane nowości w rozwiązaniach aplikacyjnych obejmowały ekspozycję i druk na mediach ekologicznych oraz produkty marek: CarnavalCal, DISPA, KATZ czy Multipanel. W szczególny sposób podkreśliliśmy walor mediów ekologicznych. W nowej kampanii Drukuj ekologicznie. Drukuj odpowiedzialnie przygotowaliśmy dla Klientów nowe propozycje mediów, które nie zawierają PVC. Klienci odwiedzający stoisko, oprowadzeni po naszych strefach produkcyjnych mogli poznać produkty eko. Chcemy wspólnie z Klientami budować świadomość i odpowiedzialność za to co drukujemy i przetwarzamy. Wierzymy, że nowe produkty w pełni ekologiczne w portfolio naszych Klientów znajdą wielu zwolenników i nabywców. Pragniemy wprowadzić nowe lub udoskonalić istniejące praktyki produkcyjne w druku oraz stworzyć w przyszłości sieć ECO-drukarni. W bogatej palecie mediów Integart: 3M, Neschen, Avery Dennison, HP, Arlon, Mactac, CarnvalCal, Intercoat, Apex Premium, Aurich Textilen, Dickson, Katz, A3 Composites – i wiele innych, można znaleźć produkty premium, średniookresowe, produkty nisko marżowe i również te – ekologiczne.

Na stoisku M15 zaprezentowaliśmy szwajcarską jakość i precyzję - technologię cięcia cyfrowego marki Zund (więcej na www.systemytnace.pl), gdzie wystawiliśmy dwa modele stołów: ZUND G3 -flagowy model o znacznych możliwościach konfiguracyjnych, dostępny w wielu rozmiarach stołów oraz ZUND S3, równie perfekcyjny i wydajny co model G3. Podczas prezentacji maszyn, operatorzy zwracali uwagę na możliwości oprogramowania dedykowanego do prezentowanych maszyn, a także na możliwości wykorzystania materiałów sztywnych, które Integart z powodzeniem wprowadził do swojej oferty; m.in.: płyt KATZ, DISPA oraz MULTIPANEL.

Targi RemaDays były Wielkim Finałem celebrowania jubileuszu 10-lecia technologii HP Latex w Polsce i na świecie. Podczas świętowania nie zabrakło życzeń, przemówień i jubileuszowego tortu. Dziękujemy, że w tym szczególnym dla nas momencie, byliście Państwo z nami!

RemaDays’19 za nami, a my wkraczamy w kolejne miesiące nowego roku, z nowymi wyzwaniami, projektami i pod hasłem: Drukuj ekologicznie. Drukuj odpowiedzialnie. Do zobaczenia zatem podczas kolejnych wydarzeń i spotkań branżowych!

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Galeria: Integart podsumowuje targi RemaDays 2019

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart odkupuje stare urządzenia. Sprawdź, ile możesz zyskać!
Najnowsza akcja Integartu prowadzona razem z firmą HP, to niepowtarzalna okazja, aby wymienić swoją starą drukarkę wielkoformatową na nowoczesny druk HP Latex 3 generacji. Od standardowego programu odkupu drukarek, HP Trade In różni się tym, że zaoferowane warunki są jeszcze bardziej atrakcyjne. Promocja trwa do końca czerwca, zapraszamy do kontaktu.
Zaprojektuj Plakat na Eurowybory: Podsumowanie akcji
W marcu informowaliśmy o inicjatywie Goethe Institut, który postanowił wesprzeć ideę udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego tworząc internetową platformę dla wszystkich, którzy chcą zaprojektować i udostępnić plakat zachęcający do udziału w Eurowyborach. Dziś, w dniu głosowania, prezentujemy efekty tej akcji.
Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764