logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart podsumowuje targi Remadays 2019

  PR 22.02.2019, przeczytano 1143 razy
strzałkistrzałka
Integart podsumowuje targi Remadays 2019 ZOBACZ ILUSTRACJE

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays 2019 dobiegły końca. W tym roku na 300 m2 powierzchni, na dwóch stoiskach P15 i M15, Integart zaprezentował poszerzoną, kompleksową ofertę najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dla LFP oraz mediów do druku wielkoformatowego. Podczas RemaDays przeprowadziliśmy setki rozmów biznesowych, uścisnęliśmy niezliczoną ilość dłoni Gości, którzy odwiedzili nasze stoisko. Za to wszystko Państwu dziękujemy!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-podsumowuje-targi-remadays-2019,381367,artykul.html

Stoisko P15 poświęcone było technologii HP, urządzeniom komplementarnym, termotransferowi oraz mediom do druku. Obok doskonale znanej na rynku, ekologicznej technologii HP Latex, przeznaczonej do druku na mediach rolowych - zaprezentowaliśmy nowość na rynku – drukarkę HP Latex R2000. Premiera tego urządzenia miała miejsce na FESPA 2018. HP Latex R2000 jest ukoronowaniem 10 lat pracy wielu ekspertów i techników od druku cyfrowego HP, nad rozwojem technologii. Dziś technologia HP Latex na jednym urządzeniu pozwala drukować media rolowe, płaskie i z kolorem białym, zachowując ekologiczny charakter. Pierwsze urządzenie Integart sprzedał do firmy A-SPE .

Stoisko Integart prezentowało trzy modele biznesowe oparte o workflow, który z łatwością można skomponować w oparciu o ofertę handlową firmy. W zależności od potrzeb produkcyjnych i oczekiwań Klientów, możemy zaproponować kompatybilny, park maszynowy dla dużych firm produkcyjnych, przemysłowych, średnich i małych agencji reklamowych czy firm typu copy-shop. Dziś nie mówimy już tylko o urządzeniach drukujących, które Integart ma w ofercie od lat, ale o urządzeniach zapewniających post-finishig, a co za tym idzie o dostarczaniu wysokojakościowych aplikacji na rynek reklamowy, przez Klientów. Oferta segmentu technologii i urządzeń Integart, rozbudowana po połączeniu z Alma Trend, jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i bezkonkurencyjnych na rynku. Możemy skonfigurować i dobrać parametry urządzeń, kompatybilnych w cały proces, od podstaw lub uzupełniając posiadane zaplecze dla wielu firm z rynku LFP. Po uruchomieniu w 2018 czterech nowych Demo Labów w styczniu 2019 Integart wystartował z e-sklepem, chcemy by Klienci na wyciągnięcie ręki mogli i szybko, w bardzo interesujących, okresowych ofertach cenowych, kupować urządzenia komplementarne, ułatwiające procesy obróbki po druku. Stąd, cieszymy się pozytywnym przyjęciem przez Klientów naszego najnowszego projektu, czyli e-sklepu z urządzeniami do post-finishingu: Komplementarne.pl. Już wkrótce pierwsze plotery tnące, trymery i aplikatory wyruszą w drogę do naszych Klientów. Niezmiennie od lat z dużym zainteresowaniem spotyka się technologia termotransferu „Amazing, but true” (więcej na www.termo-transfer.com.pl), którą po raz pierwszy na REMA zaprezentował Integart. Przeprowadziliśmy setki prezentacji mediów i maszyn do termotransferu. Trzy dni targów były doskonałą okazją do dyskusji oraz wskazania Klientom nietypowych zastosowań folii i papierów do tej technologii. Specjalnie na Remę przygotowaliśmy bardzo kolorową ekspozycję aplikacji, nowy wzornik „Sztuka personalizacji” z użyciem termotransferu. Promocje na zakup drukarek OKI z białym tonerem oraz papierów termotransferowych firmy TheMagicTouch, cieszą się dużym zainteresowaniem.

W obszarze materiałów do druku zaprezentowaliśmy najbardziej innowacyjne media do druku z oferty Integart, przeznaczone zarówno dla rynku reklamowego jak i dekoracyjnego. Zaprezentowane nowości w rozwiązaniach aplikacyjnych obejmowały ekspozycję i druk na mediach ekologicznych oraz produkty marek: CarnavalCal, DISPA, KATZ czy Multipanel. W szczególny sposób podkreśliliśmy walor mediów ekologicznych. W nowej kampanii Drukuj ekologicznie. Drukuj odpowiedzialnie przygotowaliśmy dla Klientów nowe propozycje mediów, które nie zawierają PVC. Klienci odwiedzający stoisko, oprowadzeni po naszych strefach produkcyjnych mogli poznać produkty eko. Chcemy wspólnie z Klientami budować świadomość i odpowiedzialność za to co drukujemy i przetwarzamy. Wierzymy, że nowe produkty w pełni ekologiczne w portfolio naszych Klientów znajdą wielu zwolenników i nabywców. Pragniemy wprowadzić nowe lub udoskonalić istniejące praktyki produkcyjne w druku oraz stworzyć w przyszłości sieć ECO-drukarni. W bogatej palecie mediów Integart: 3M, Neschen, Avery Dennison, HP, Arlon, Mactac, CarnvalCal, Intercoat, Apex Premium, Aurich Textilen, Dickson, Katz, A3 Composites – i wiele innych, można znaleźć produkty premium, średniookresowe, produkty nisko marżowe i również te – ekologiczne.

Na stoisku M15 zaprezentowaliśmy szwajcarską jakość i precyzję - technologię cięcia cyfrowego marki Zund (więcej na www.systemytnace.pl), gdzie wystawiliśmy dwa modele stołów: ZUND G3 -flagowy model o znacznych możliwościach konfiguracyjnych, dostępny w wielu rozmiarach stołów oraz ZUND S3, równie perfekcyjny i wydajny co model G3. Podczas prezentacji maszyn, operatorzy zwracali uwagę na możliwości oprogramowania dedykowanego do prezentowanych maszyn, a także na możliwości wykorzystania materiałów sztywnych, które Integart z powodzeniem wprowadził do swojej oferty; m.in.: płyt KATZ, DISPA oraz MULTIPANEL.

Targi RemaDays były Wielkim Finałem celebrowania jubileuszu 10-lecia technologii HP Latex w Polsce i na świecie. Podczas świętowania nie zabrakło życzeń, przemówień i jubileuszowego tortu. Dziękujemy, że w tym szczególnym dla nas momencie, byliście Państwo z nami!

RemaDays’19 za nami, a my wkraczamy w kolejne miesiące nowego roku, z nowymi wyzwaniami, projektami i pod hasłem: Drukuj ekologicznie. Drukuj odpowiedzialnie. Do zobaczenia zatem podczas kolejnych wydarzeń i spotkań branżowych!

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Galeria: Integart podsumowuje targi RemaDays 2019

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764