logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart podsumowuje warsztaty oklejania samochodów z Avery Dennison

  PR 30.07.2018, przeczytano 875 razy
ilustracjastrzałka

Warsztaty z oklejania samochodów zorganizowane wspólnie przez Avery Dennison i Integart dobiegły końca. Były to trzy wspaniałe, wspólnie spędzone dni – pełne emocji, wiedzy praktycznej oraz dzielenia się doświadczeniem. Warsztaty były skierowane zarówno dla osób początkujących jak i pragnących dalej rozwijać swoje umiejętności. Uczestnictwo w warsztatach pozwoliło wszystkim uczestnikom na doskonalenie warsztatu aplikacyjnego, lepsze poznanie produktów Avery Dennison przeznaczonych do car wrappingu a także poznanie aktualnych trendów rynkowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-podsumowuje-warsztaty-oklejania-samochodow-z-avery-dennison,37429,artykul.html

Folie Avery Dennison dzięki swojej jakości oraz łatwości użycia pozwalają na szybką aplikację na samochodzie oraz, co nie jest bez znaczenia, równie sprawny demontaż. Podczas warsztatów posługiwano się foliami wylewanymi Avery Dennison MPI 1104 EA z klejem kanalikowym Easy Apply oraz MPI 1105 EA RS pozwalającą na wielokrotne pozycjonowanie bez utraty właściwości fizykochemicznych folii.

Podczas szkolenia, uczestnicy mieli również okazję opracować z produktami do zmiany koloru Avery Dennison m.in. przeznaczoną do najtrudniejszych powierzchni folią Supreme Wrapping Film oraz bezbarwną folią Supreme Protection Film XI zabezpieczającą elementy karoserii samochodu przed uszkodzeniem.

Podczas warsztatów odbyła się także premierowa prezentacja DemoVana – Mobilnego Centrum Inspiracji (czytaj więcej tutaj) należącego do Integart. Jego zadaniem jest prezentacja technologii druku HP Latex oraz możliwości aplikacyjnych produktów z oferty Integart, w tym folii Avery Dennison, które doskonale nadają się do zadruku z użyciem tej technologii.

Ilość osób zainteresowanych oraz zaangażowanie jakie uczestnicy wnieśli w te warsztaty pokazuje, że mają one sens i zdecydowanie powinny być kontynuowane. Firma Integart składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie oraz zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

  • Więcej o foliach samochodowych można przeczytać TUTAJ

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764