WIADOMOŚCI

Integart wyłącznym dystrybutorem tkanin Aurich Textilien

Mateusz Zawiślak  PR 13.09.2017, przeczytano 215 razy
ilustracjastrzałka

Firma Integart nawiązała współpracę z firmą Aurich Textilien. Na bazie podpisanej umowy Integart stał się wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na terenie Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-wylacznym-dystrybutorem-tkanin-aurich-textilien,33711,artykul.html

Aurich Textilien to niemiecka firma słynąca z doskonałej jakości tekstyliów technicznych. Jej historia sięga 1967 roku. Obecnie jest jednym z największych w Europie producentów materiałów flagowych, dzianin oraz tkanin przeznaczonych do druku cyfrowego.

Dzięki współpracy z firmą Aurich Textilien Klienci Integart zyskają dostęp do produktów tej firmy. W ofercie znajdą się m.in tekstylia zoptymalizowane pod kątem lepszej przyczepności atramentu lateksowego HP i większej odporności na zarysowania. Z wariantem powleczenia FRL (trudnopalność + innowacyjna apretura chemiczna dostosowana do druku latexowego) Integart wraz z Aurich Textilien oferuje posiadaczom drukarek HP Latex kompleksową możliwość drukowania elastycznych tekstyliów wykonanych w 100% z poliestru przeznaczonych do różnych zastosowań.

Produkty marki Aurich Textilien pozwalają na rozwinięcie wachlarza możliwości aplikacyjnych, gdzie dotąd ograniczeniami była delikatna powierzchnia i związana z tym faktem znaczna ścieralność. Stosowanie produktów dedykowanych dla HP Latex przekłada się wprost na zwiększenie efektywności pracy, ekonomiki oraz wszechstronności urządzeń lateksowych marki HP.

W chwili obecnej w ofercie Integart znajdują się następujące produkty:

  • Supernova 240g 3179FRL
  • Digipanorama 250g 3172FRL
  • Digicompetition 170g 2264EFRL
  • Digifascination 60g 6178FRL

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

Raporty Signs.pl
    logo LFP
WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 56 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone