logo
WIADOMOŚCI

Integart wyłącznym dystrybutorem tkanin Aurich Textilien

Mateusz Zawiślak  PR 13.09.2017, przeczytano 253 razy
ilustracjastrzałka

Firma Integart nawiązała współpracę z firmą Aurich Textilien. Na bazie podpisanej umowy Integart stał się wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na terenie Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-wylacznym-dystrybutorem-tkanin-aurich-textilien,33711,artykul.html

Aurich Textilien to niemiecka firma słynąca z doskonałej jakości tekstyliów technicznych. Jej historia sięga 1967 roku. Obecnie jest jednym z największych w Europie producentów materiałów flagowych, dzianin oraz tkanin przeznaczonych do druku cyfrowego.

Dzięki współpracy z firmą Aurich Textilien Klienci Integart zyskają dostęp do produktów tej firmy. W ofercie znajdą się m.in tekstylia zoptymalizowane pod kątem lepszej przyczepności atramentu lateksowego HP i większej odporności na zarysowania. Z wariantem powleczenia FRL (trudnopalność + innowacyjna apretura chemiczna dostosowana do druku latexowego) Integart wraz z Aurich Textilien oferuje posiadaczom drukarek HP Latex kompleksową możliwość drukowania elastycznych tekstyliów wykonanych w 100% z poliestru przeznaczonych do różnych zastosowań.

Produkty marki Aurich Textilien pozwalają na rozwinięcie wachlarza możliwości aplikacyjnych, gdzie dotąd ograniczeniami była delikatna powierzchnia i związana z tym faktem znaczna ścieralność. Stosowanie produktów dedykowanych dla HP Latex przekłada się wprost na zwiększenie efektywności pracy, ekonomiki oraz wszechstronności urządzeń lateksowych marki HP.

W chwili obecnej w ofercie Integart znajdują się następujące produkty:

  • Supernova 240g 3179FRL
  • Digipanorama 250g 3172FRL
  • Digicompetition 170g 2264EFRL
  • Digifascination 60g 6178FRL

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

9 laserowych projektorów Benq Bluecore z 5-letnią gwarancją
Firma BenQ zapowiada poszerzenie swojej oferty biznesowych projektorów laserowych o dziewięć modeli przeznaczonych do różnych zastosowań: od klas szkolnych i mniejszych sal konferencyjnych, sale wystawowe i muzea, po duże sale wykładowe i widowiskowe. Wszystkie z tych nowych projektorów mają jasność od 4000 do 5000 lumenów ANSI,...
Grafik z zespołu Renee.pl z pomysłem na akcję charytatywną
„Myślenie poza pudełkiem” – to hasło akcji na rzecz pomocy domom samotnej matki. Wymyślili i realizują ją pracownicy Renee.pl. Firma AZAGroup, do której należy sklep, przeznaczyła na działania środki zaoszczędzone na produkcji i wysyłce do klientek ozdobnych pudełek na buty.
McDelivery Day: Upominki i konkurs konsumencki
W czwartek, 19 lipca w McDonald’s już po raz drugi odbędzie się McDelivery Day. Tego dnia zamówienia powyżej 30 złotych składane poprzez aplikację Uber Eats będą premiowane wyjątkowym prezentem – parą oryginalnych skarpet z limitowanej serii opatrzonych wizerunkiem Big Maca lub frytek.
More Bananas dla lodziarni Lody Everybody
More Bananas rozpoczęło współpracę z kolejną marką z branży FMCG. Tym razem przyszła pora na słodkości. Agencja odpowiada za komunikację nowej krakowskiej lodziarni Lody Everybody.
Gimbal ręczny Feiyutech G6 Plus w ofercie Foxfoto
FeiyuTech G6 Plus to wszechstronny gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z szeroką gamą sprzętu video, od kamer sportowych i smartfonów po aparaty kompaktowe i niewielkie bezlusterkowce. Stabilizator poza dużą uniwersalnością oferuje mnogość funkcji oraz gotowość do działania niezależnie od warunków.
 
czwartek 19.07.2018, 199 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone