logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Integart zaprasza na prezentację rozwiązań dla LFP podczas Remadays

  PR 31.01.2020, przeczytano 357 razy

Przed nami 16 edycja targów Rema Days, najważniejszego wydarzenia wystawienniczego w branży. W dniach 12-14 lutego zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Nadarzyna, gdzie w Ptak Warsaw Expo na stoiskach N15 oraz O10 (hala F), pod hasłem „Integart wyznacza kierunki”, zaprezentujemy Państwu najnowsze portfolio maszyn i urządzeń do cyfrowego druku wielkoformatowego oraz dedykowanych mediów zarówno rolowych, jak i sztywnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integart-zaprasza-na-prezentacje-rozwiazan-dla-lfp-podczas-remadays,385533,artykul.html

Podczas tegorocznych spotkań stawiamy na kompleksowość oraz komplementarność! Przygotowaliśmy dla Państwa kompletną ofertę, kompletne pakiety rozwiązań wykorzystujące możliwości i zalety różnych technologii druku: latexowego, sublimacyjnego oraz druku 3D, a także rozwiązań post-finishingowych.

My wyznaczamy kierunki, Państwo wybieracie drogę. Dokonujecie wyboru rozwiązań umożliwiających zbudowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o możliwości naszego multibrandingowego portfolio, wzbogaconego o „pakiet korzyści”, jaki dla Państwa przygotowaliśmy.

Stoiska N15 oraz O10 to kilka stref technologicznych prezentujących 15 urządzeń dostępnych w ofercie Integart. Obok znanej na rynku, ekologicznej technologii HP Latex, przeznaczonej do druku na mediach rolowych (wystawione zostaną urządzenia HP Latex  570, 335 Print & Cut), Integart zaprezentuje także nowość– drukarkę sublimacyjną HP Stitch S500, dedykowaną do bezpośredniego i pośredniego druku na tekstyliach, której premiera miała miejsce podczas ubiegłorocznej FESPY oraz urządzenie kalandrujące XPRO DS.

W odpowiedzi na Państwa sugestie i zapytania, w strefie urządzeń komplementarnych zaprezentujemy wszystkie rozwiązania pojedynczych modeli urządzeń, które pozwalają na profesjonalne wykończenie i obróbkę wydruków. Będzie można przetestować: aplikator stołowy Bubble-Free, ploter tnący Summa, trymer półautomatyczny (Flexa Extrim), laminatory, marki Neschen oraz Mefu oraz trymery znanej i cenionej marki KeenCutt, z premierowym KeenCut Evolution E3 oraz pionowym SteelTrakiem, idealnym do precyzyjnego cięcia materiałów sztywnych, płyt kompozytowych, aluminium, szkła, tektur i wielu innych.  Podobnie, jak w roku ubiegłym będziecie mieć Państwo możliwość do skorzystania  z e-sklepu komplementarne.pl, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i rabaty. Zamówień oczywiście można dokonywać nie tylko na stoisku targowym, ale także zdalnie ze swojego komputera, tabletu czy smartfona.

Swoje miejsce, jak co roku na naszym stoisku będzie miała technologia termotrasferu. Prezentować będziemy spersonalizowane aplikacje przeznaczone do transferu nie tylko na różne rodzaje tkanin, ale i inne nietypowe podłoża - z wykorzystaniem drukarek termotransferowych OKI ( z białym tonerem), dedykowanych pras marki Insta oraz mediów do termotransferu (TheMagicTouch, Poli-Tape, Promattex).

Na wszystkich zainteresowanych drukiem 3D na poziomie molekularnym, pragnących poznać ofertę drukarek HP Jet Fusion 3 D, jako kluczowego rozwiązania wspierającego produkcję addytywną oraz wykorzystywanego w edukacji, będą czekać nasi specjaliści w tej dziedzinie.

W obszarze materiałów do druku zaprezentujemy najbardziej innowacyjne media do druku z oferty Integart przeznaczone zarówno dla rynku reklamowego jak i dekoracyjnego.  Naszą uwagę skupimy na ekspozycji i druku na mediach ekologicznych, posiadających certyfikaty i atesty potwierdzające ich ekologiczność, bezpieczeństwo oraz fakt, iż są przyjazne dla środowiska naturalnego. W strefie aplikacyjnej pojawi się premierowo oferta folii monomerowych Poli-Print, które od stycznia br. zastąpiły produkty firmy Kemica.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o technologii cięcia cyfrowego. W tej strefie zapraszamy na premierowe pokazy plotera stołowego Summa F 3200,  łączącego w sobie intuicyjność i prostotę użytkowania z dokładnością, wszechstronnością i precyzją. Prezentacje możliwości plotera F-series Summa będziemy przeprowadzać na specjalnie do tego przygotowanych mediach sztywnych z oferty firmy - między innymi: na płytach KATZ, DISPA czy MULTIPANEL.

Jesteśmy także autorem projektu ekologicznadrukarnia.pl, wspierającego firmy, które oparły swój biznes o ekologiczne podejście do druku. Targi Rema Days to idealne miejsce, aby podczas prezentacji i spotkań z Państwem wskazać możliwości i  korzyści wynikające z funkcjonowania branżowej społeczności eko, która pragniemy stworzyć. Pokażemy, jak w 3 krokach zostać ekologicznym Partnerem Integart i uzyskać Certyfikat Ekologicznej Drukarni.

Serdecznie zapraszamy! Zapraszamy Państwa do spotkania z nami i rozmów przy dobrej kawie. Oprócz profesjonalnych prezentacji i możliwości zakupu urządzeń oraz mediów w wyjątkowej ofercie, gwarantujemy pozytywne emocje i  spotkania z ekspertami druku i post-finishingu. Na naszych stoiskach nie zabraknie oczywiście Przedstawicieli naszych Partnerów biznesowych, którzy rok rocznie, towarzyszą nam podczas REMA DAYS.  Do zobaczenia!

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania „Polskie – kupuję to!”
Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcję zainicjowali pracownicy PGE, a Grupa zdecydowała się ją wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar.
Bohaterami kampanii będą nowe smartfony oparte na ekosystemie marki, Huawei Mobile Services, a obok nich – oferty specjalne dla użytkowników aplikacji pobranych z Huawei AppGallery, dedykowane smartfonom z HMS. Kampania obejmie promocję w telewizji i w radiu, a także działania digital i PR.
Poczta Polska: 5 milionów znaczków dla kampanii społecznej PKP PLK - Bezpieczny przejazd
Poczta Polska wprowadziła do obiegu nowy znaczek Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. Operator pocztowy emisją 5 milionów znaczków wspiera przesłanie kampanii społecznej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na rzecz ograniczania wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych.  Kampania prowadzona jest już 15 lat.
Znani polscy twórcy piszą o prawach człowieka z okazji 30-lecia Amnesty International w Polsce
Premierą opowiadania Sylwii Chutnik o młodych osobach LGBTI Amnesty International rozpoczyna obchody 30-lecia swojej działalności w Polsce. W ramach kampanii “Wierzymy w wolność” w kolejnych miesiącach opublikuje teksty Martyny Bundy, Remigiusza Grzeli, Ingi Iwasiów, Wojciecha Kuczoka, Michała Olszewskiego, Wojciecha Tochmana oraz Ludwiki Włodek.
Jak koronawirus zmienił zwyczaje zakupowe Polaków?
Koronawirus zmienił wiele aspektów naszego codziennego życia. Jak potwierdza badanie Mindshare Polska epidemia wpłynęła także na zwyczaje zakupowe Polaków. Największe spadki obecnie odnotowuje się w kategoriach produktów nieżywnościowych, m.in. odzieży, obuwia i paliwa. Z kolei w sektorze FMCG obserwuje się zwiększone zapotrzebowanie na artykuły, będące...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764