logo
WIADOMOŚCI

Integrated Systems Europe 2018: Targi rozpoczęte

   06.02.2018, przeczytano 548 razy
ilustracja

Integrated Systems Europe to jedno z największych na świecie wydarzeń w branży audio-wideo. Ze względu na rosnący udział technologii z segmentu digital signage targi stały sie także istotnym wydarzeniem dla rynku reklamy wizualnej. Coroczna czterodniowa impreza odbywa się w RAI Amsterdam - Holandia, w dniach 6-9 lutego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/integrated-systems-europe-2018%3A-targi-rozpoczete,35347,artykul.html

Na targach ISE 2018 wystawcy zaprezentują najnowszą technologię, produkty i rozwiązania, adresowane zarówno do zawodowców jak i klientów końcowych. Uczestnicy mogą korzystać z obszernego programu edukacyjnego i szkoleniowego opracowanego przez AVIXA i CEDIA. Szkolenia uzupełnia bardzo bogaty program konferencji, wystąpień oraz pokazów.

W targach bierze udział ponad 1200 wiodących dostawców technologii i rozwiązań. Ekspozycja podzielona jest na 7 stref tematycznych, w tym sekcję poświęconą digital signage oraz reklamie Digital out of Home (DOOH). Jak podkreślają organizatorzy, digital signage jest najszybciej rozwijającym się segmentem rynku reprezentowanym ISE w ostatnich latach. W strefie Digital Signage & DOOH można zobaczyć w jaki sposób najnowocześniejsze cyfrowe nośniki audiowizualne wykorzystywane są w reklamie i innych dziedzinach gospodarki.

Targi organizowane są od 2004. Coroczne spotkanie organizowane jest przez stowarzyszenia rynkowe typu non-profit.

Źródło: ISE

www.iseurope.org

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Coffee Club. Program lojalnościowy Costa Coffee od Ideo
Dedykowana platforma lojalnościowa, która analizuje wszystkie transakcje realizowane w sieci lokali Costa zastąpiła dotychczasowe karty i stempelki. Mechanizmy analityczne dostępne w aplikacji pozwalają na tworzenie personalizowanych promocji.
Bella Skyway Festival rozświetlił Getyngę
Niedawno mieliśmy okazję przypomnieć sobie jak Bella Skyway Festival prezentował się podczas tegorocznej, 10. edycji na ulicach toruńskiej Starówki. Dziś jednak po raz pierwszy możemy zobaczyć jak flagowa toruńska impreza przeistoczyła swoim blaskiem starówkę niemieckiej Getyngi.
3. Forum Druku 3D - „Spora dawka merytorycznej wiedzy”
Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się już po raz trzeci. W tym roku 25 października przedsiębiorcy i specjaliści zainteresowani technologiami drukowania 3D i skanowania 3D spotkają się w TAURON Arenie Kraków. Dlaczego warto wziąć udział w tegorocznej edycji Forum Druku 3D? Co czeka uczestników konferencji? Zapytaliśmy o to Piotra Gurgę, dyrektora ds. technicznych w...
Magia kolorów: Przystanek Architektura w nowej odsłonie
Łódzki Przystanek Architektura przeszedł metamorfozę dzięki innowacyjnej identyfikacji wizualnej. Modernistyczna bryła siedziby Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów została podkreślona wielobarwną, dynamicznie zmieniającą się iluminacją świetlną, która nadała jej zupełnie nowy charakter.
Nowy wizerunek Śliwki Nałęczowskiej
Śliwka Nałęczowska to flagowy produkt marki Solidarność. Od kilkudziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w kraju oraz poza jego granicami. Praliny cenione są za oryginalny smak i unikatową recepturę.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone