logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Interaktywny monitor Newline – efektywna praca zdalna

  PR 31.03.2020, przeczytano 239 razy
ilustracjastrzałka

Wiele firm otwiera się na home office i oswaja nowe technologie. Zdalna praca, komunikatory, wideokonferencje, udostępnianie plików do wspólnej pracy i działania online stają się dziś codziennością. W sytuacji kiedy klasyczne spotkania przestają być możliwe, albo są trudne do zrealizowania korzystamy z cyfrowych rozwiązań. Menedżer inicjujący cyfrowe spotkanie z siedziby firmy potrzebuje intuicyjnego narzędzia, które pomoże mu efektywnie pracować.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/interaktywny-monitor-newline-%E2%80%93-efektywna-praca-zdalna,386343,artykul.html

Mając do dyspozycji monitor Newline możemy wspólnie pracować nad dowolnymi plikami korzystając z funkcji rozpoznawania gestów Windows 10. Intuicyjnie i efektywnie. Co ważne po zakończonej pracy możemy wysłać plik nie jako zrzut ekranu, który każdy z uczestników musiałby przepisywać samodzielnie, tylko jako właściwy, edytowany materiał ze wspólnie naniesionymi zmianami.

Gama interaktywnych monitorów Newline dostępnych na naszym rynku obejmuje obecnie pięć serii (RS+, ATLAS, MIRA, NAOS IP oraz X). Każde z urządzeń współpracuje z rozwiązanymi wideokonferencyjnymi. W wyższych seriach kamery i mikrofony są standardem, w niższych dostępne są jako opcja.

Monitor Newline może być wyposażony w komputer OPS – urządzenie, które spełni wszystkie funkcje komputera czyniąc z monitora All-in-one. Można też korzystać z podłączonego laptopa. Wideokonferencję inicjujemy za pośrednictwem Skype, Teams czy popularnego obecnie Zoom. Korzystając z tego ostatniego oprogramowania w bezpłatnej wersji można zorganizować spotkanie do 100 uczestników na maksymalnie 40 minut. Ponosząc miesięczny koszt licencji pozbywamy się limitów. Monitory Newline świetnie współdziałają z Zoom, mamy możliwość zaplanowania spotkania i zaproszenia uczestników, wszyscy mogą widzieć się i słyszeć, mogą też udostępniać sobie materiały.

Korzystając z monitora Newline każdy udostępniany plik – tekstowy Word, Excel, Power Point czy PDF, a także strona www albo materiały graficzne możemy omawiać nanosząc adnotacje i zmiany widoczne dla wszystkich uczestników. Co cenne korzystamy przy tym ze wszystkich gestów Windows 10 – przesuwany, powiększamy/zmniejszamy, piszemy, a także wymazujemy nasze notatki. Wszystko to widzą uczestnicy wideokonferencji, co pozwala im na aktywny udział w spotkaniu.  Pliki możemy udostępnić uczestnikom spotkania za pomocą funkcji MS Office „Udostępnij” lub po prostu pocztą elektroniczną. Nie będzie to tzw. zrzut ekranu tylko nadal plik Excel, Word itd. z naniesionymi zmianami. To bardzo ważne, ponieważ zapewnia to efektywne wykorzystanie czasu.

Atutem cyfrowych narzędzi jest optymalizacja czasu. Korzystając z wideokonferencji nie tracimy go na dojazdy. Od strony IT również nie ma większych wymagań, gdyż nie ma konieczności instalacji specjalny programów czy sterowników. Z monitorami Newline dodatkowo nie tracimy czasu na naukę narzędzi ponieważ są one równie intuicyjne jak nasze smartfony, a efekty pracy otrzymujemy w formie nie wymagającej korekty.

Źródło: Newline

www.newline-interactive.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
Radosław Gołąb odpowiedzialny za rozwój produktów digital AMS
1 czerwca 2020 r. do zespołu AMS, lidera rynku OOH w Polsce, dołączył Radosław Gołąb. Objął stanowisko Dyrektora ds. rozwoju produktów digital.
Aneta Kuć dołączyła do agencji One Horizon
Aneta Kuć to nowy Junior Media Planner w One Horizon, agencji specjalizującej się w marketingu efektywnościowym.
Suzuki reklamuje specjalną wersję motocykli Travel Pack
Motocykle w specjalnej wersji Travel Pack  są wyposażone w dodatkowe akcesoria zwiększające użyteczność i komfort podróżowania. Komunikację nowej edycji motocykli przygotowała agencja CU Communication Unlimited.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764