WIADOMOŚCI

Internauci wybrali najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu

jacekra  PR - bezpłatny materiał PR | 25.08.2014, przeczytano 2356 razy
ilustracjastrzałka
Internauci wybrali najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu

22 sierpnia upłynął ostatni dzień głosowania na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się w Warszawie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/internauci-wybrali-najlepsze-gadzety-festiwalu-marketingu,22443,artykul.html

Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, dodatkowa kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty. 

Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy,  byli do niego uprawnieni przedstawiciele firm z branży,  a warunkiem zagłosowania było pozostawienie swoich danych. 

Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów. 

Najlepsze gadżety Super Gift można zobaczyć tutaj: KLIKNIJ(PDF)

Źródło: OOH magazine

    logo Festiwal Druku

Dodatkowe informacje:

O Festiwalu:
Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, od 10 do 11 września 2014. W tym roku do wystawców branży reklamowej i poligrafii reklamowej dołączył sektor opakowaniowy. Targom będą towarzyszyły wydarzenia specjalne. Konferencja Print&Win 2014 poświęcona technologii Web2Print oraz oprogramowaniu dla branży opakowań. Tradycyjnie już zostaną przeprowadzone konkursy o Złoty Medal Festiwalu - na najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie. O tytuł Super Gift zawalczą prezentowane na targach gadżety i artykuły promocyjne. Edycja 2013 przyciągnęła ponad 130 wystawców i 3 tys. zwiedzających.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 21.07.2017, 123 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone