logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Internetowy konkurs fotograficzny Lumix Award 2009/2010 rozpoczęty

  PR 08.11.2009, przeczytano 7036 razy

Panasonic Marketing Europe ogłosił rozpoczęcie ósmej edycji internetowego konkursu fotograficznego LUMIX Award. W konkursie pt. „Obrazowanie muzyki” w okresie od 27 października 2009 r. do 30 kwietnia 2010 r., uczestnicy będą mogli raz w miesiącu przesłać jedno zdjęcie w formie cyfrowej, które najlepiej oddaje moment, w którym muzyka, czy to przez dźwięk instrumentu czy w codziennym życiu, oddziałuje na nasz zmysł wzroku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/internetowy-konkurs-fotograficzny-lumix-award-2009-2010-rozpoczety-,9768,artykul.html

“Mamy nadzieję, że konkurs LUMIX Award zachęci pasjonatów fotografii cyfrowej do wykorzystania kreatywności i pokazania na zdjęciach w jaki sposób można zwizualizować niematerialną formę sztuki” - wyjaśnia Sven Dabelstein, Senior Manager Product Marketing, Optical Products, Panasonic Marketing Europe.

Konkurs fotografii cyfrowej będzie trwał przez 6 miesięcy od listopada 2009 r. do kwietnia 2010 r. Każdego miesiąca, spośród osób biorących udział w konkursie, zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma od firmy Panasonic nagrodę w postaci aparatu Lumix DMC-ZX1. Główny zwycięzca konkursu LUMIX Award – autor najlepszego zdjęcia – otrzyma aparat Lumix DMC-GF1, najlżejszy aparat z wymienną optyką firmy Panasonic oraz bilety na przedstawienie Blue Man Group. Dwa kolejne miejsca na podium zostaną nagrodzone aparatami cyfrowymi Lumix DMC-FZ38. Wszystkie nadesłane fotografie zostaną przejrzane i ocenione przez niezależną komisję złożoną z profesjonalnych fotografów i dyrektorów kreatywnych.

Zainaugurowany w 2002 roku konkurs internetowy LUMIX Award to ogólnoeuropejski projekt, którego celem jest promowanie kreatywności w fotografii cyfrowej oraz stworzenie interaktywnej platformy wymiany zdjęć. Co roku konkurs dotyczy innego tematu.

Więcej informacji na temat konkursu LUMIX Award można uzyskać na stronie: www.lumixaward.com, gdzie dostępne są także zdjęcia nadsyłane przez uczestników.

Źródło: Panasonic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764