logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Internetowy konkurs fotograficzny Lumix Award 2009/2010 rozpoczęty

  PR 08.11.2009, przeczytano 7045 razy

Panasonic Marketing Europe ogłosił rozpoczęcie ósmej edycji internetowego konkursu fotograficznego LUMIX Award. W konkursie pt. „Obrazowanie muzyki” w okresie od 27 października 2009 r. do 30 kwietnia 2010 r., uczestnicy będą mogli raz w miesiącu przesłać jedno zdjęcie w formie cyfrowej, które najlepiej oddaje moment, w którym muzyka, czy to przez dźwięk instrumentu czy w codziennym życiu, oddziałuje na nasz zmysł wzroku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/internetowy-konkurs-fotograficzny-lumix-award-2009-2010-rozpoczety-,9768,artykul.html

“Mamy nadzieję, że konkurs LUMIX Award zachęci pasjonatów fotografii cyfrowej do wykorzystania kreatywności i pokazania na zdjęciach w jaki sposób można zwizualizować niematerialną formę sztuki” - wyjaśnia Sven Dabelstein, Senior Manager Product Marketing, Optical Products, Panasonic Marketing Europe.

Konkurs fotografii cyfrowej będzie trwał przez 6 miesięcy od listopada 2009 r. do kwietnia 2010 r. Każdego miesiąca, spośród osób biorących udział w konkursie, zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma od firmy Panasonic nagrodę w postaci aparatu Lumix DMC-ZX1. Główny zwycięzca konkursu LUMIX Award – autor najlepszego zdjęcia – otrzyma aparat Lumix DMC-GF1, najlżejszy aparat z wymienną optyką firmy Panasonic oraz bilety na przedstawienie Blue Man Group. Dwa kolejne miejsca na podium zostaną nagrodzone aparatami cyfrowymi Lumix DMC-FZ38. Wszystkie nadesłane fotografie zostaną przejrzane i ocenione przez niezależną komisję złożoną z profesjonalnych fotografów i dyrektorów kreatywnych.

Zainaugurowany w 2002 roku konkurs internetowy LUMIX Award to ogólnoeuropejski projekt, którego celem jest promowanie kreatywności w fotografii cyfrowej oraz stworzenie interaktywnej platformy wymiany zdjęć. Co roku konkurs dotyczy innego tematu.

Więcej informacji na temat konkursu LUMIX Award można uzyskać na stronie: www.lumixaward.com, gdzie dostępne są także zdjęcia nadsyłane przez uczestników.

Źródło: Panasonic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gala „Zaprojektowane po ludzku”
Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała w sobotę 13 kwietnia akcję "Zaprojektowane po ludzku", której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę...
Konkurs Benq: do wygrania monitor PD2720U i nagroda pieniężna
Dajemy Ci kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w projektowaniu graficznym i wygrania niesamowitych nagród. Tym razem celem jest stworzenie wygaszaczy ekranu dla naszych nowych monitorów PD DesignVue PD2720U, a nagrodą dla zwycięzcy będzie monitor PD2720U oraz 3000 EURO! Dodatkowo zwycięskie projekty będziemy prezentować również na naszej stronie internetowej, a...
Young Design 2019: Zgłoszenia do końca maja
Do 31 maja 2019 przyjmowane są zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN organizowany przez IWP. Do wygrania 20 000 zł.
Agencja GREY Group Poland została najbardziej nagrodzoną polską agencją w tegorocznej edycji konkursu Innovation 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Agencja Grey zdobyła w generalnej klasyfikacji 42 punkty, wyprzedzając kolejną agencję aż o 18!
Zwycięzcy II edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Druga edycja Design by Śliwka Nałęczowska zakończyła się ogromnym sukcesem. Na konkurs nadesłano rekordową liczbę prac - ponad 2000 kreatywnych projektów nadruku na opakowanie pralin. Dwunastu laureatów odebrało nagrody podczas konferencji połączonej z wernisażem prac 15 kwietnia br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764