logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IPG Health Spark Warsaw powiększa zespół kreatywny: dołącza Karolina Pietrzyk

  PR 03.03.2022, przeczytano 669 razy
ilustracja

Wzmocnienie IPG Health Spark Warsaw: Karolina Pietrzyk dołącza do zespołu kreatywnego, który podlega bezpośrednio Adamowi Radziunowi, Creative Lead w IPG Health Spark Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ipg-health-spark-warsaw-powieksza-zespol-kreatywny%3A-dolacza-karolina-pietrzyk,394964,artykul.html

Od początku marca Karolina Pietrzyk dołączyła do IPG Health Spark Warsaw jako Senior Art Director & Innovation. Przechodzi z Sygnis S.A., gdzie pracowała na stanowisku Head of Creative, wprowadzając na polski rynek ofertę dedykowaną automatyzacji fotografii e-commerce oraz koordynując pracę i komunikację studio_mode.

Karolina wnosi do IPG Health Spark Warsaw swoje ponad 12-letnie doświadczenie zdobyte na stanowiskach kreatywnych w agencjach reklamowych. Pracowała m.in. w Saatchi&Saatchi i Havas Worldwide dla szerokiego portfolio lokalnych i globalnych marek z sektora bankowego, farmaceutycznego i dóbr konsumpcyjnych.

Jej prace były wyróżniane nagrodami zarówno branżowymi, jak i artystycznymi - od Cannes Lions, KTR, Golden Drum, Innovation Awards, Polish Graphic Design Awards, czy Young Creatives, aż po nagrody International Poster Biennale Mexico, Market Art. i Mail & Design Wirtualne Biennale Praga.

- Wierzę, że moja praca w IPG Health Spark Warsaw będzie pełna nie tylko wyzwań, ale też dużych sukcesów. Poszukiwanie leku na całe zło tego świata, zaczynam w agencji specjalizującej się w komunikacji farmaceutycznej. – mówi Karolina Pietrzyk, Senior Art. Director & Innovation, IPG Health Spark Warsaw.

- Koniec 2021 roku i szczególnie pierwsze miesiące bieżącego roku to czas intensywnego rozwoju naszych struktur i kompetencji. To także powiększenie portfolio brandów zarówno z obszarów Rx jak i OTC oraz poszerzenie współpracy z naszymi Klientami w nowych obszarach digitalowo-technologicznych. Wszystko to pozwala nam na inwestycję w kompetentny zespół i nowe elementy naszej oferty - mówi Mariusz Otowski, Managing Director IPG Health Spark Warsaw.

Źródło: IPG Health Spark Warsaw

www.ipghealth.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764