logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ISE 2017: Rozwiązania projekcyjne w jakości 4K od Canon

  PR 21.12.2016, przeczytano 414 razy
ilustracjastrzałka

Podczas zbliżających się targów ISE 2017 Canon Europe zaprezentuje najnowszą serię zaawansowanych projektorów. Integrated Systems Europe (7-10 lutego 2017, Amsterdam, Holandia) to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych kierowanych do profesjonalistów AV i nowoczesnych systemów elektronicznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ise-2017%3A-rozwiazania-projekcyjne--w-jakosci-4k-od-canon,30928,artykul.html

Podczas wydarzenia Canon - we współpracy z partnerami - zaprezentuje szeroki zakres możliwości instalacyjnych najnowszych technologii i rozwiązań projekcyjnych 4K dla różnych sektorów, m.in. edukacji, rozrywki i digital signage. Można będzie zobaczyć projekcje 4K na wypukłych powierzchniach, kreatywne projekcje obrazów łączonych, a także zajrzeć do strefy „touch and try”.

Projekcje 4K na wypukłych powierzchniach

Na targach ISE 2017 Canon po raz pierwszy zademonstruje możliwości projektora laserowego XEED 4K600STZ, który wyświetli panoramiczny obraz na wypukłym ekranie Elumenati. Ta instalacja pokaże, jak projektor XEED 4K600STZ z natywną rozdzielczością obrazu 4K (4096 x 2400) oraz  lampą o wysokiej żywotności i jasności 6000 lumenów radzi sobie z utrzymaniem stałej ostrości obrazu rzucanego na zakrzywioną i wypukłą powierzchnię.

Odwiedzający będą mogli również sprawdzić możliwości, jakie daje obraz w jakości 4K rzucany na zakrzywionej powierzchni przygotowanej przez AV Stumpfl. Do tej instalacji wykorzystane zostaną  dwa połączone obrazy wyświetlane z  projektorów Canon XEED 4K501ST. Będzie to możliwe dzięki funkcji ustawiania ostrości na brzegach obrazu, która zapewnia głębokie kolory oraz doskonałą ostrość na niestandardowych powierzchniach.

W strefie z projektorami XEED 4K501ST, Canon we współpracy z Phoenics 360° zaprezentuje także możliwości projekcji obrazu 360 stopni w jakości 4K na multimedialnej kolumnie. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim w zastosowaniach dla branży reklamowej i digital signage.

Kreatywne połączenia

W strefie Canon zostaną także wykorzystane trzy projektory Canon XEED WUX450ST. Instalacja będzie przygotowana w specjalnym pasażu, w którym przechodzący goście będą mogli obserwować projekcje najwyższej jakości obrazu bez żadnych zakłóceń, w tym np. cieni. Wszystko dzięki możliwości pionowego umieszczenia urządzeń, które oferują szereg opcji instalacyjnych, w tym także elastycznego łączenia kilku obrazów.

Strefa „touch & try”

Dostępna będzie także specjalna strefa „touch and try”, w której odwiedzający będą mogli przetestować najbardziej zaawansowane rozwiązania foto i wideo Canon, m.in. Canon XC15, Canon EOS 5D Mark IV czy Canon EOS 1D-X Mark II. 

Andreas Herrnböck, European Business Development Manager, Visual Communications, Canon Europe, mówi: “Jesteśmy podekscytowani faktem, że podczas tegorocznych targów ISE nasi użytkownicy zobaczą wiele przykładowych zastosowań naszych najnowocześniejszych projektorów 4K, które dają ogromne możliwości dla branży edukacyjnej, rozrywkowej, wystawienniczej czy digital signage. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, którzy będą z nami obecni podczas wydarzenia, możemy nieustannie rozwijać nasze innowacyjne rozwiązania”.

Canon jest obecny na targach ISE nieprzerwanie od 10 lat, co roku prezentując najnowsze rozwiązania branżowe dla rynku AV.

Strefa Canon będzie zlokalizowana w hali 1 na stoisku F-42.

Źródło: Canon

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG – już kilkaset egzemplarzy pracuje w Polsce
„Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować drukarkę, która znajduje zastosowanie w startupach i potężnych fabrykach.
Pol’and’Rock Festival: Co się działo w Miasteczku Leszka?
Dobra muzyka, zabawa i pozytywni ludzie – taka była 25 edycja festiwalu Pol’and’Rock. W festiwalowym Miasteczku czekały liczne atrakcje, konkursy, koncerty oraz influencerzy z jego ekipy. Wspólna zabawa na Pol’and’Rock to tylko część działań realizowanych w ramach platformy Lech Music.
Leo Burnett dla Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski we współpracy z agencją Leo Burnett zaprasza do odwiedzenia przestrzeni, w której sztuka współczesna zaskakuje i wywołuje emocje oraz zachęca do aktywnego wyrażania swojego zdania. Od 1 sierpnia w prasie, Internecie i na ulicach Warszawy zobaczymy kreacje reklamowe zachęcające do złożenia wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek...
Żubr znika z etykiet… na rzecz zagrożonych gatunków
Żubr wystartował z wyjątkową akcją, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa, ustępując miejsca trzem gatunkom: wilkowi, rysiowi i sóweczce. Akcja prowadzona jest we współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną...
Sony zdobywa rekordową liczbę nagród w konkursie Eisa 2019
Sony ogłosiło swój wielki sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA). Firma zdobyła rekordową liczbę siedmiu nagród, w tym po raz pierwszy w kategorii „Innowacja w dziedzinie fotografii”. EISA zrzesza 55 specjalistycznych czasopism z 29 krajów z całego świata i cieszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764