logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ISE 2019: Sharp zaprezentuje monitor Windows Collaboration Display

  PR 03.12.2018, przeczytano 800 razy
Maciej Materna

Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2019 Sharp zaprezentuje swój pierwszy monitor Windows Collaboration Display (WCD). To narzędzie nowej generacji, wspierające i ulepszające współpracę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ise-2019%3A-sharp-zaprezentuje-monitor-windows-collaboration-display,380377,artykul.html

70-calowy, interaktywny monitor 4K dla biur korporacyjnych oraz małych i średnich firm jest zgodny ze specyfikacją Microsoft WCD. Wykorzystuje technologię dotykową Sharp oraz sensory, które wraz z platformą Microsoft Azure Digital Twins ułatwią współpracę w każdym miejscu w biurze.

Monitor Sharp WCD posiada sensory IoT (Internet of Things), które pozwolą na zarządzanie przestrzenią spotkań. Sensory mogą przekazywać dane platformie Azure Digital Twins, umożliwiając monitorowanie liczby uczestników, jakości powietrza, oświetlenia otoczenia, temperatury i wilgotności.

Te zaawansowane funkcje stanowią część wizji Microsoft. Idea polega na udostępnieniu miejscom pracy ogromnych możliwości inteligentnych rozwiązań w chmurze przy jednoczesnym użyciu sztucznej inteligencji, IoT oraz odpowiednich narzędzi do stworzenia wydajniejszego, sprzyjającego współpracy środowiska. Firmy będą mogły wykorzystać uzyskane dane, by usprawnić zarządzanie ogrzewaniem, chłodzeniem i systemami rezerwacji sal na podstawie faktycznego wykorzystania przestrzeni.

Monitor Sharp WCD korzysta z rozwiązań IoT, jest też kompatybilny z pokrewnymi rozwiązaniami Microsoft, których przedsiębiorstwa używają już teraz, na przykład z pakietem Office 365. Zapewnia on firmom cyfrową sieć współpracy dzięki platformie Microsoft Teams, która gromadzi konwersacje, treści i narzędzia w jednym miejscu, ułatwiając zespołom ich wykorzystanie.

Maciej Materna, VS/POS Product Manager, Sharp CEE, komentuje:

- Monitor Sharp WCD zapewnia przede wszystkim łatwą obsługę i łączność. Wystarczy do niego podejść, podłączyć narzędzie i współpracować. Pozwala on także czuwać nad środowiskiem pracy i pomaga utrzymać jego optymalne warunki. To kolejny krok w ewolucji monitorów interaktywnych, pierwszy dostosowany do inteligentnych budynków oraz pierwszy odkrywający potencjał IoT w zwiększaniu produktywności w miejscach spotkań. Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Microsoft przy opracowywaniu tego elementu oferty Sharp dla inteligentnych biur. Monitor to urządzenie, które wyjątkowo dobrze wpisuje się w ten trend – stanowi centrum sali konferencyjnej oraz okno na resztę zespołu i świata.

Na stoisku Sharp znajdzie się kilka monitorów WCD, dzięki którym goście będą mogli poznać różne rodzaje środowisk spotkań i współpracy. Monitory do wideokonferencji posiadają zintegrowaną kamerę 4K, mikrofon i głośniki, a także złącze USB-C, pozwalające na proste podłączenie i ograniczenie czasu spędzanego na przygotowaniu sprzętu przed spotkaniem. Funkcja transmisji bezprzewodowej umożliwia łatwe udostępnianie informacji z komputerów, laptopów, telefonów i tabletów – bez potrzeby używania kabli.

70-calowy monitor interaktywny zapewnia komfortowe użytkowanie dzięki technologii Sharp Pen-on-Paper, pozwalającej na natychmiastowe i dokładne pisanie, które przypomina używanie prawdziwego długopisu na papierze. Pojemnościowa technologia dotykowa z trzydziestoma punktami dotyku oraz czteroprzyciskowe aktywne pióro wspierają intuicyjność obsługi dotykowej i zwiększają pewność siebie prezentujących użytkowników.

Podczas targów ISE Sharp zaprezentuje pełną ofertę monitorów interaktywnych i nieinteraktywnych wspierających spotkania, w tym flagowy, 80-calowy monitor 4K BIG PAD, który zapewnia możliwość dokładnego pisania, niezwykłą łatwość użytkowania oraz jest doskonały do wyświetlania dużych ilości szczegółowych informacji.

Na stoisku firmy znajdzie się również prototyp nowego monitora cyfrowego, który ma zastąpić tradycyjne flipcharty. Można z niego korzystać w orientacji pionowej lub poziomej, by szybko i łatwo zapisywać pomysły podczas dyskusji.
Monitor Sharp WCD pojawi się na rynku wiosną 2019 roku.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764