logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ISE 2020: Samsung prezentuje ekran The Wall for Business o przekątnej niemal 15 metrów

  PR 12.02.2020, przeczytano 199 razy
ilustracjastrzałka

Na tegorocznych targach ISE 2020, Samsung Electronics zaprezentował nową gamę urządzeń 8K z obszaru digital signage, w tym The Wall for Business 145” (P1.26mm oraz P1.68mm), który może osiągnąć imponujące 583” w rozdzielczości 8K. Pozostałe nowości to m.in. pierwsze na świecie ekrany profesjonalne 8K działające w trybie 24/7 i druga generacja popularnego cyfrowego flipcharta - Flip 2.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ise-2020%3A-samsung-prezentuje-ekran-the-wall-for-business-o-przekatnej-niemal-15-metrow,385652,artykul.html

Samsung za jeden z priorytetów stawia sobie rozwój technologii microLED, czego dowodem jest nowa linia ekranów The Wall. Zaprezentowany na tegorocznych targach ISE The Wall for Business wnosi rozwiązania microLED na wyższy poziom oferując niezrównaną jakość obrazu w zastosowaniach biznesowych. The Wall for Business występuje w wersji 4K o wielkościach ekranu 219 i 292 cale oraz w rozdzielczości 8K o wielkościach ekranu 437 i 583 cale, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w takich zastosowaniach komercyjnych jak centra zarządzania, centra transmisyjne telewizji czy hotelowe lobby. The Wall for Business jest dostępny globalnie wraz z rozpoczęciem się targów ISE 2020. Na stoisku Samsung dostępny jest również ekran The Wall Luxury P0.84 o przekątnej 292” i rozdzielczości 8K.

Pierwszy monitor profesjonalny 8K działający w trybie 24/7

Samsung pokazał także nową linię monitorów profesjonalnych QLED 8K, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów, m.in. dzięki możliwości ciągłej pracy w trybie 24/7. QLED 8K SMART Signage łączy w sobie takie rozwiązania jak technologia HDR i HDR10+, 100% odwzorowanie kolorów czy jasność dochodząca do 2 000 nitów. Ekrany dostępne będą w rozmiarach 65, 75, 82 i 92 cale.

Wbudowany procesor AI Quantum 8K pozwala na podniesienie jakości wyświetlanego obrazu (upscaling) do rozdzielczości 8K. Wszystkie z oferowanych monitorów wyposażone są w rozwiązania, które mogą być przydatne w różnych branżach profesjonalnych. Na przykład dzięki trybowi DICOM[1] (Digital Imaging and Communications in Medicine), lekarze mogą wyświetlać obrazy takie jak zdjęcia rentgenowskie czy zdjęcia z rezonansu magnetycznego aby lepiej zilustrować pacjentom schorzenie czy rozwój choroby (rozwiązanie nie może być wykorzystywane do stawiania diagnozy). Obraz wyświetlony na urządzeniach SMART Signage 8K będzie bardzo ostry i bogaty w najdrobniejsze detale.

Wyświetlacze z serii QPT są wyposażone w system operacyjny Tizen 5.5 a dzięki funkcji PBP (Picutre-by-Picture) umożliwiają wyświetlanie do czterech obrazów UHD z czterech różnych źródeł jednocześnie. Ekrany wspierają również najnowsze oprogramowanie do zarządzania treścia MagicINFO 8. Nowe monitory QLED 8K SMART Signage będą dostępne w sprzedaży w pierwszej połowie tego roku.

ilustracjastrzałka

Samsung Flip 2: Współpraca jeszcze łatwiejsza

Samsung Flip 2 to intuicyjny i łatwy w użyciu cyfrowy flipchart, który znajduje zastosowanie m.in. w biznesie, edukacji i handlu detalicznym. Nowa wersja dysponuje nowymi funkcjami ułatwiającymi współpracę i kreatywne myślenie oraz ulepszoną konstrukcją.

Aby wzmocnić interakcję pomiędzy użytkownikami w różnych lokalizacjach, Samsung nawiązał współpracę z firmą Cisco, co zaowocowało połączeniem rozwiązania Webex Teams i Webex Roomkit Mini z możliwościami monitora Samsung Flip 2. Oferta Webex on Flip, która zostanie zaprezentowana na targach ISE 2020, zapewnia użytkownikom kompleksowy zestaw funkcji wspierających współpracę pomiędzy pracownikami w różnych lokalizacjach. Webex on Flip wspiera spotkania online takie jak telekonferencji i pozwala na łatwe przechodzenie pomiędzy prezentacjami, spotkaniami i flipchartami w obu kierunkach za pomocą kilku prostych dotknięć tablicy. Zaprojektowany specjalnie do współpracy zdalnej, Webex Teams pozwala użytkownikom na łączenie się z platformą z różnych lokalizacji i pracę z wykorzystaniem wielu cyfrowych flipchartów jednocześnie.

ilustracjastrzałka

Nowe technologie Samsung można zobaczyć na stoisku Amtrium #4-S100 wewnątrz RAI w Amsterdamie w dniach 11-14 lutego 2020.

Źródło: Samsung

www.samsung.com/pl

Dodatkowe informacje:

[1] *QPT-8K nie powinno być używane jako medyczne urządzenie diagnostyczne.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejny triumf Jetpol. Maszyny Azon na Remadays 2020
Dzięki targom RemaDays co roku podwarszawski Nadarzyn na trzy dni zamienia się w stolicę polskiej reklamy. Firma Jetpol już po raz czwarty wzięła udział w tym technologicznym karnawale. Podczas tegorocznej edycji imprezy targowej głównymi gwiazdami na jej stoisku były niezwykle innowacyjne maszyny AZON MATRIX CUBE oraz AZON RAZOR HALE. Pozwalają one spojrzeć na druk reklamowy z...
Sukces Duplo Polska na targach Remadays Warsaw 2020
Broszurowanie, lakierowanie, złocenie i inne procesy introligatorskie w jednym miejscu, a także szereg ciekawych aplikacji wyróżniających produkty, stworzonych przy udziale maszyn z oferty Duplo Polska – to propozycja, jaką przedstawiła ta firma podczas niedawno zakończonych  targów RemaDays Warsaw 2020. Jej oferta spotkała się z ciepłym przyjęciem...
Adam Małysz w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”
W ramach toczącej się od listopada kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” w krakowskim Tesco odbyło się wczoraj wyjątkowe wydarzenie z udziałem Adama Małysza. Konsumenci mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z legendą sportu, wziąć autograf, a nawet podjąć niezwykłe wyzwanie – dzięki specjalnej grze VR spróbować pobić rekord Adama Małysza w...
Startuje Archilab – program edukacyjny dla projektantów i architektów
Jak prowadzić efektywne działania marketingowe pracowni architektonicznej? Którymi kanałami z powodzeniem docierać do klientów na wszystkich etapach współpracy, by w rezultacie stworzyć spójną i rozpoznawalną markę? Swoją wiedzą podzielą się eksperci Homebook.pl w ramach nowego projektu archilab, którego premiera 19 lutego.
Olga Adamkiewicz dołącza do sztabu wyborczego Szymona Hołowni
Olga Adamkiewicz, dotychczas Vice President Investor Relations & Business Development platformy marketingowo-technologicznej Brand New Galaxy (wcześniej CEO), dołączyła do sztabu wyborczego Szymona Hołowni, gdzie jako Szefowa Komunikacji kompleksowo zajmie się realizacją komunikacji kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764