logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Isobar wyróżniony przez magazyn Press

  PR 14.01.2022, przeczytano 154 razy

Magazyn Press w tegorocznej Panoramie Reklamy przyznał agencji Isobar Polska wyróżnienie za WYNIK ROKU. Jesteśmy niezwykle dumni, że w trudnych czasach pandemii udało nam się skutecznie zakończyć transformację i poszerzyć zakres świadczonych usług dla naszych Klientów nie tylko w Polsce, ale także tych globalnych, obsługiwanych przez nasze zespoły z Warszawy i Białegostoku. Tego sukcesu nie byłoby bez fantastycznych ludzi, którzy dzisiaj stanowią o sile, charakterze i czymś tak nienamacalnym jak DNA Isobar i DNA całego dentsu - ludzi pełnych pasji, codziennie kwestionujących status quo, potrafiących nawet w najtrudniejszych momentach dostrzec szanse i możliwości.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/isobar-wyrozniony-przez-magazyn-press,394403,artykul.html

- Dynamika wzrostu przychodów agencji w 2021 wobec 2020 roku wyniosła 30 proc, co - zważywszy na skalę jej działania (zatrudnia ponad 350 osób) - jest sporym osiągnięciem. Portfolio jej klientów znacznie się powiększyło, m.in. o firmy Kikkoman, Carlsberg Polska, eService, Wella, Samsung, Galderma i Groupe SEB, przy niewielkich stratach. Już 60 proc. jej przychodów zapewniają klienci międzynarodowi. Jednocześnie wie, że rozwój wymaga inwestycji, dlatego stworzyła m.in. Content Symphony – platformę integrującą kompetencje – oraz rozszerzyła kompetencje w zakresie digital experience platform […]. - podsumowuje redakcja Press

Źródło: dentsu

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta Accuriojet KM-1e i Motioncutter
Wzór z marokańskiego dywanu, motyw z obrazu Jacksona Pollocka albo z portugalskich płytek azulejo, skomplikowane wybrzeże Chile, kunsztowna łowicka wycinanka – już samo ich nadrukowanie brzmi jak zadanie dość karkołomne. Tymczasem duet od Konica Minolta w postaci AccurioJet KM-1e i MotionCutter pozwala nie tylko na ich precyzyjne wydrukowanie, ale i wycięcie w doskonałej jakości...
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea
Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w...
Matteo Berrettini w tenisowej drużynie Asics
Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.
Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.
Moliera2.com: ogólnopolska kampania outdoorowa z Moniką Pietrasińską
Swoimi stylizacjami zachwyca tysiące kobiet i choć na co dzień Monika Pietrasińska stawia na swobodę, na wielkie wyjścia zawsze wybiera niesztampowe i oryginale rozwiązania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764