logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Isobar z tytułem "EMEA Digital Innovation Network of the year 2018" magazynu Campaign

  PR 14.03.2019, przeczytano 151 razy

Magazyn Campaign przyznał wyróżnienia "Campaign Agency of the Year Awards. Tytuł "EMEA digital Innovation Network of the Year" zdobyła agencja Isobar.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/isobar-z-tytulem-_emea-digital-innovation-network-of-the-year-2018_-magazynu-campaign,381636,artykul.html

W wyjaśnieniu werdyktu jury podkreśliło kreatywne podejście Isobar, innowacyjne realizacje realnie wpływające na biznes klientów działających w różnych branżach oraz kompetencje digitalowe na bardzo wysokim poziomie.

Po raz pierwszy magazyn Campaign przyznał nagrody wyróżniające sieci agencjne w regionie EMEA. Do tej pory konkurs obejmował rynek brytyjski oraz rynki azjatyckie. Informacje na temat konkursu dostępne są TUTAJ.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Butelka Björn w gronie zwycięzców konkursu Art of Packaging 2019
Butelka wódki Björn, produkowanej przez BZK Alco, zwyciężyła w Art of Packaging 2019 w kategorii Proffesional 2019 Opakowanie Pragnienia. Jurorzy oceniali ponad pół tysiąca projektów, spośród których nagrodzono tylko 24 w różnych kategoriach. Ideą konkursu jest promowanie kreatywności i innowacyjności w branży opakowań na rynku...
15 marca na uroczystej gali wręczenia nagród iF Design Awards produkty firmy Brother zostały wyróżnione aż sześciokrotnie. W uznaniu za wyjątkowe wartości użytkowe i estetyczne nagrodzone zostały m.in. laserowe drukarki z serii L3000 oraz drukarka etykiet P-touch. To już 12. rok z rzędu, kiedy Brother zdobył statuetki w tym prestiżowym konkursie, powiększając całkowitą pulę...
Znamy zwycięzców Art of Packaging 2019. Wielka Gala już za nami
Zakończyła się trzynasta edycja konkursu ART OF PACKAGING odbywającego się pod hasłem NEW GENERATION PACKAGING. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 11 marca w poznańskiej Sali Ziemi, wyłoniono Perłę Wśród Opakowań, a także przyznano wiele innych, prestiżowych nagród i wyróżnień. Jak co roku, Gala była także niebywałą okazją do spotkania dla przedstawicieli...
Już po raz drugi Ekstraklasa została doceniona za oryginalne i innowacyjne prowadzenie kanałów w social mediach. Podczas corocznej Gali Sportu i Biznesu przedstawiciele najpopularniejszej polskiej ligi odebrali Statuetkę DEMES za rok 2018.
Konkurs na projekt logo Powiatu Częstochowskiego
Powiat Częstochowski zaprasza do udziału w otwartym, dwuetapowym konkursie na projekt logo Powiatu Częstochowskiego. Do wygrania jest 3,5 tys. zł brutto za zwycięski projekt oraz nagrody dodatkowe dla finalistów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764