logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IWP: Finaliści konkursu Dobry Wzór wyłonieni

   06.08.2018, przeczytano 775 razy
ilustracjastrzałka
Decolay Real - film melaminowy

W dwudziestej piątej, finałowej edycji zgłoszono do konkursu aż 193 produkty i usługi, Do finału przeszło 119 produktów. Prace finałowe zostaną pokazane na wystawie w październiku w IWP, znajdą się także w katalogu wystawy. To jeszcze nie koniec konkursowych zmagań - przed nami wyłonienie zwycięzców, zapowiadane na 22 października.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iwp%3A-finalisci-konkursu-dobry-wzor-wylonieni,37504,artykul.html

Kategorie konkursowe:

  • Dom – 49 produktów
  • Praca – 15 produktów
  • Sfera publiczna -14 produktów
  • Usługi – 5
  • Nowe technologie - 10 produktów
  • Grafika użytkowa i opakowania – 9 produktów
  • Nowe materiały – 7 produktów
  • Transport i komunikacja – 6 produktów
  • Moda i akcesoria – 4 produkty

Organizatorzy konkursu pracujĄ teraz nad wystawą, katalogiem oraz krótkim filmem o historii konkursu. Następne obrady jury, tego, które wyłoni zwycięzców Dobrego Wzoru 2018, czyli tych, którzy opuszczą IWP ze statuetkami - odbędą się 22 października 2018 r.

Przykładowe prace finałowe:

Rebranding i identyfikacja wizualna marki Droptica, proj. Piotr Miarka

Rodzina opraw oświetleniowych Dark Points, proj. AQForm

iTAXI - aplikacja mobilna

Źródło: Instytut Wzornictwa Przemysłowego

www.iwp.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazetki Intermarché docenione przez branżę
W tegorocznej edycji programu AdRetail Inspirio gazetki supermarketów spożywczych Intermarché otrzymały podwójne wyróżnienie. Była to nagroda dla Najlepszej Gazetki wśród Supermarketów, a także Najczęściej Wyświetlanej Gazetki w serwisach Grupy AdRetail w 2018 roku w kategorii Sklepy Wielobranżowe. Praca włożona w produkcję tych...
5. edycja konkursu Chespa Packaging Design: Słoik miodu lub butelka wina
Trwa nabór prac do piątej edycji konkursu Chespa Packaging Design. W tym roku zadania projektowe przygotowane zostały przez partnera konkursu, firmę: Piwnice Półtorak Wine & Spirits oraz przez organizatora konkursu – firmę Chespa. Termin nadsyłania projektów upływa 20.04.2019 r.
Konkurs na SIW Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych
Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi ogłasza konkursu na System Identyfikacji Wizualnej. Termin nadsyłania prac upływa 15 kwietnia.
Zyxel Multy U zdobywa nagrodę If Design Award 2019
Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.
Butelka Björn w gronie zwycięzców konkursu Art of Packaging 2019
Butelka wódki Björn, produkowanej przez BZK Alco, zwyciężyła w Art of Packaging 2019 w kategorii Proffesional 2019 Opakowanie Pragnienia. Jurorzy oceniali ponad pół tysiąca projektów, spośród których nagrodzono tylko 24 w różnych kategoriach. Ideą konkursu jest promowanie kreatywności i innowacyjności w branży opakowań na rynku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764