logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IX Edycja Ilford Photo Walk - Warszawa

  PR 19.05.2023, przeczytano 686 razy
ilustracja
Andrzej Grudzień

Na IX Edycji Ilford Photo Walk widzimy się w Warszawie będącej miejscem, w którym kilka lat temu rozpoczęliśmy przygodę z naszymi foto spacerami. Cechą charakterystyczną dla stolicy jest misz-masz architektoniczny, gdzie historia zderza się z nowoczesnością, co z pewnością jest gratką dla niejednego fotografa. Najbliższą edycję Photo Walku poprowadzi wybitna postać ze świata fotografii - Andrzej Grudzień - artysta fotograf, wykładowca i dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ix-edycja-ilford-photo-walk---warszawa,400025,artykul.html

Trasa obejmie charakterystyczne dla warszawskiej architektury, wyjątkowo fotogeniczne lokalizacje i miejsca, gdzie historia ściera się z nowoczesnością. Bulwary Wiślane, Stare Miasto, a może spotkanie z wieżowcami? Tego dowiecie się już wkrótce.

ILFORD PHOTO WALK

To już IX edycja foto-spaceru. Poprzednie podobne wydarzenia odbyły się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. W trakcie spotkania fani czarno-białej fotografii analogowej będą mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, zawiązać ciekawe znajomości a przede wszystkim utrwalić wyjątkowe warszawskie miejsca w postaci analogowych zdjęć na filmie ILFORD DELTA 400.

Co ważne, nie musisz być ekspertem fotografii. Twoje doświadczenie może być na dowolnym poziomie, ważne, żebyś miał dużo zapału do pracy i nie bał się eksperymentów.

PROWADZĄCY

Andrzej Grudzień – polski artysta fotograf, fotoreporter. Członek rzeczywisty Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. Dyrektor Studium Fotografii ZPAF w Warszawie. Organizator szkoleń, warsztatów fotograficznych w Polsce i za granicą

TERMIN, MIEJSCE I PLAN IMPREZY

  • IX Edycję ILFORD Photo Walk rozpoczynamy w sobotę 03.06.2023 o godzinie 14:00 w Warszawie
  • Miejsce spotkania: wkrótce
  • Odbiór pakietów: przed startem

Po odebraniu pakietów i omówieniu programu rozpoczniemy spacer. Będziemy mieć wiele okazji do uwiecznienia ciekawych elementów architektonicznych wędrując ulicami Warszawy. Spacer uwieńczymy wspólnym, czarno-białym zdjęciem.

  • Bilety na IX Edycję ILFORD Photo Walk znajdziecie TUTAJ.

ORGANIZATORAMI ILFORD PHOTO WALK SĄ:

  • Zeever Sp z o.o., wyłączny przedstawiciel Harman Technology LTD, ILFORD PHOTO i Kentmere w Polsce.
  • Harman Technology Ltd – właściciel marek ILFORD Photo i Kentmere – to gigant w produkcji materiałów dedykowanych do analogowej fotografii czarno-białej. Od ponad 140 lat wyznacza najwyższe standardy w fotografii analogowej. Filmy, papiery światłoczułe i odczynniki chemiczne były i są stosowane przez najlepszych fotografów na świecie.

Wpisowe w zależności od wybranego pakietu to: 85zł lub 239zł.

W tej cenie otrzymasz:

  • Dwa filmy ILFORD B&W DELTA 400 36/135 lub ILFORD B&W Delta 400 typ 120, (w zależności od posiadanego przez Ciebie aparatu)  (85zł)

lub

  • Dwa filmy ILFORD B&W DELTA 400 36/135 lub ILFORD B&W Delta 400 typ 120 (w zależności od posiadanego przez Ciebie aparatu) + Aparat wielokrotnego użytku z filmem HP5+ (239zł)

Cena obejmuje także udział w spacerze z przewodnikiem - ekspertem w temacie fotografii analogowej, dyskusje na tematy fotografii i upominek od Ilford Photo.

Zachęcamy do przybycia ze swoim ulubionym aparatem.

Liczba miejsc ograniczona – celujemy w grupę około 25 uczestników. Decyduje kolejność zapisów. Udział w foto spacerze jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU. Na wpłatę wpisowego czekamy najpóźniej do 31 maja 2023r - dostaniesz maila gdy zaksięgujemy wpłatę. Z kolei status zamówienia "Gotowe do odbioru" oznacza, że jesteś na liście uczestników. Jako uczestnik czekaj na naszego maila z dalszymi informacjami i miejscem zbiórki, który prześlemy najpóźniej dzień przed imprezą.

Źródło: Zeever Sp. z o.o.

www.zeever.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bossa Nova Events dla Tectum Group
17 maja 2024 roku Tectum Group, ekspert w usługach dekarskich na polskim rynku, zorganizował wydarzenie celebrujące 20-lecie swojej działalności w Polsce oraz inaugurujące nową siedzibę firmy. Realizację eventu powierzono agencji Bossa Nova Events, należącej do grupy Creative Brand Stories.
PIAP uczestniczy w spotkaniu EAC w Sztokholmie
Europejskie stowarzyszenia jednoczą się, aby rozwijać branżę produktów promocyjnych. W dniach 23-24 maja 2024 roku w Sztokholmie w Szwecji Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) uczestniczyła jako słuchacz w spotkaniu kilku europejskich stowarzyszeń i Międzynarodowego Stowarzyszenia Produktów Promocyjnych (PPAI). Podczas wydarzenia przedstawiciele dziesięciu...
Stor9 z rekordowym wzrostem przychodów w 2023 roku
Stor9 – firma dynamicznie rozwijająca się w obszarach produkcji contentu oraz influencer marketingu – osiągnęła wzrost przychodów i zysku netto w 2023 roku. Przychody Stor9 wyniosły 23,9 mln zł, co oznacza 73-procentowy wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Zysk netto w tym okresie zwiększył się o 233% osiągając poziom 457 tys. zł.
mBank nowym klientem Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 wygrywa przetarg mBanku i rozpoczyna obsługę marki w obszarze social mediów.
Kawy Nescafé w nowych opakowaniach
NESCAFÉ, pierwsza kawa rozpuszczalna, której początki sięgają 1938 roku, prezentuje swoją nową odsłonę. Marka zmienia identyfikację wizualną, którą można już zobaczyć m.in. na półkach sklepowych. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764