logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jacek Dąbrowski dołącza do zespołu sprzedaży Grupy Iberion

  PR 13.06.2024, przeczytano 434 razy
ilustracja

Od czerwca pełni funkcję Head of PMP i jest odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w obszarze kampanii programatycznych. Zakres jego działania będzie obejmował również sprzedaż bezpośrednią.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jacek-dabrowski-dolacza-do-zespolu-sprzedazy-grupy-iberion,404625,artykul.html

Jacek Dąbrowski przez 13 lat był związany z BURDA MEDIA , wcześniej również z TVN S.A.

Jak podkreśla Lidia Cybulska Chief Sales Officer, zespół sprzedaży Iberionu w ostatnim czasie odnotowuje stały progres, a dołączenie do niego Jacka Dąbrowskiego, który posiada bardzo bogate doświadczenie, to kolejny krok w budowie silnej pozycji na rynku mediów w Polsce.

Jacek przez lata zdobywał cenne doświadczenie i umiejętności w branży, współpracując na zawodowej ścieżce ze znanymi markami, dlatego jego dołączenie do Iberionu odbieram jako ogromny sukces i wzmocnienie naszego zespołu sprzedaży. Jego znajomość rynku oraz profesjonalizm i otwartość na potrzeby klienta bez wątpienia przyczynią się do realizacji naszych celów. Bardzo się cieszę z dołączenia Jacka do mojego zespołu, do którego wnosi dużo pozytywnej energii i serdeczności.” - mówi Lidia Cybulska

Źródło: Iberion

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764