logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jacek Dziura z tytułem Dyrektora Marketingu Roku 2021/2022

  PR 30.11.2022, przeczytano 742 razy
ilustracja

Dziś jeszcze bardziej niż dotychczas priorytetem marek jest pogłębianie relacji z konsumentami i otoczeniem. Jednym ze sposobów dotarcia do nich jest przygotowywanie wartościowych i jakościowych treści, które przyciągną uwagę i będą użyteczne. Tę potrzebę świetnie rozumie szef marketingu i PR firmy technologiczno-doradczej Future Mind, która zapewnia innowacyjne produkty cyfrowe dla biznesu. Jacek Dziura w konkursie Dyrektor Marketingu, organizowanym przez mediarun.com, już drugi rok z rzędu został wyróżniony w kategorii content.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jacek-dziura-z-tytulem-dyrektora-marketingu-roku-2021-2022,398179,artykul.html

Jacek Dziura dołączył do zespołu Future Mind we wrześniu br. Kapituła konkursu doceniła zarówno pierwsze projekty contentowe, takie jak wprowadzenie formatu video do komunikacji w firmie doradczo-technologicznej, jak i efekty strategii contentowej, która zaowocowała zwiększeniem świadomości marki Grupy iCEA do poziomu +75%. Do sierpnia br. jako redaktor naczelny rozwijał także Magazyn Digital skierowany do marketerów, przedsiębiorców oraz branży e-commerce. Jury konkursu drugi rok z rzędu przyznało mu tytuł Dyrektora Marketingu za działalność w obszarze content marketingu.

Konkurs od 11 lat organizowany jest przez Mediarun.com. Jego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie liderów i osobowości kierujących pracami działów marketingu, digital, e-commerce, PR, komunikacji oraz employer branding. Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali nagrodzeni podczas gali finałowej w ramach konferencji Marketing Innovation Executive Summit.

Jacek Dziura to ekspert ds. marketingu i e-commerce z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym. W Future Mind jako szef działu marketingu odpowiada za kreowanie i realizację strategii marketingu i PR oraz za budowę silnego brandu na rynkach międzynarodowych. W ostatnich latach, jako Chief Marketing Officer, a następnie Członek Zarządu był odpowiedzialny za zarządzanie marketingiem i komunikacją w Grupa iCEA – jednej z największych agencji SEO w Polsce, oraz budowę pozostałych marek z portfela holdingu Digital Now! Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty na ponad 100 rynkach  dla takich marek jak: Tpay, FIBARO, Grupa SARE S.A. czy Booking.com.

Źródło: Future Mind

www.futuremind.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
Złoto dla Polek i OneMulti w IPRA Golden Awards 2024
„To złoto dla nas jako agencji OneMulti, ale przede wszystkim dla Polek, które gremialnie wzięły udział w wyborach parlamentarnych 15 października 2023 roku. Jestem zatem podwójnie dumna i szczęśliwa. Zwyciężyła prospołeczna i proobywatelska postawa naszych rodaczek. Pokazaliśmy również strategiczne znaczenie komunikacji i public relations w...
VML z nominacjami w konkursie KTR
Znamy nominacje KTR dla najbardziej kreatywnych kampanii w Polsce. W tym gronie znalazło się osiem kampanii realizowanych przez VML, które uzyskały 12 nominacji w siedmiu kategoriach. 
Laureaci konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2024
Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska pobudza środowisko artystyczne do twórczych działań. Piąta, jubileuszowa edycja wydarzenia, promującego talenty w dziedzinie grafiki i designu, przyniosła niemal 2200 zgłoszeń. Jury wyłoniło 10 projektów, które reprezentowały wysoki poziom artystyczny i najlepiej oddawały hasło kampanii: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764