logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Jack Daniel’s z kampanią i konkursem „Dziś zdarza się tylko raz”

  PR 27.05.2021, przeczytano 607 razy
ilustracjastrzałka

Trwa konkurs konsumencki, będący częścią nowej platformy komunikacyjnej marki Jack Daniel’s „Dziś zdarza się tylko raz”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-jack-daniel%E2%80%99s-z-kampania-i-konkursem-_dzis-zdarza-sie-tylko-raz_,391634,artykul.html

Jack od zawsze wierzy, że z życia należy czerpać pełnymi szklankami, a sukcesy i wszelkie akty odwagi odpowiednio świętować. Najlepiej w dobrym towarzystwie. Właśnie dlatego od zawsze Jack jest atrybutem niespokojnych duchów, które wierzą, że dziś zdarza się tylko raz.

Zadaniem konsumentów jest podzielenie się tym, co zawsze chcieli zrobić, ale nie mieli czasu, możliwości lub odwagi. Oprócz możliwości wygrania atrakcyjnych nagród, konsumenci mogą zobaczyć, jak na stronie konkursowej butelka Jack’a napełnia się ich aktami odwagi.

Za wypracowanie strategii, koncepcji kreatywnej oraz realizację kampanii odpowiada agencja K2 Create. Zakres działań K2 Create obejmuje komunikację w digitalu i mediach społecznościowych. Za współpracę z influencerami odpowiada Streetcom.

Źródło: K2 Create

www.k2.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764