logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jak najlepiej zdobić za pomocą folii flex? Specjaliści z API.PL wyjaśniają

  PR 30.04.2024, przeczytano 440 razy
ilustracjastrzałka

W tym roku API.PL organizuje warsztaty z Akademii Technologii Zdobienia w nowej formule 2.0, która w założeniu ma zwiększyć ilość czasu poświęconego danej technologii i tym samym pozwolić bardziej zaawansowanym kursantom poznać niuanse technik zdobienia. W ramach tegorocznego cyklu ATZ przewidziane są 4 spotkania. Pierwsze z nich – na temat sublimacji – odbyło się 10 kwietnia i pozwoliło uczestnikom kursu spędzić więcej czasu ze specjalistami, do których kierowali konkretne pytania oparte o ich doświadczenia z drukiem sublimacyjnym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jak-najlepiej-zdobic-za-pomoca-folii-flex-specjalisci-z-api.pl-wyjasniaja,404070,artykul.html

Już 17 i 18 maja API.PL serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie Akademii Technologii Zdobienia – jednodniowe szkolenie Akademia Pana Flexa, na którym uczestnicy poznają tajniki termotransferu folii flex i flock. Warsztaty odbędą się w Bajce Pana Kleksa w Katowicach na ulicy Porcelanowej 23. Są one przewidziane w godzinach 10:00 - 15:00. Podczas szkolenia nie zabraknie teoretycznego omówienia najważniejszych rzeczy związanych z foliami flex. Uczestnicy dowiedzą się między innymi:

  • Jakie są możliwości i ograniczenia folii termotransferowych
  • Jakie maszyny są potrzebne w procesie termotransferu folii
  • Jak rozwiązać najczęściej występujące problemy

Większą część stanowić będą jednak praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy będą obserwować, a następnie uczestniczyć osobiście w procesie termotransferu folii flex i flock. W trakcie części praktycznej warto porozmawiać także ze specjalistami API.PL, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotowani są na odpowiedź nawet na najbardziej nieoczywiste pytania, co z pewnością okaże się wartościowe, dla przedsiębiorców z małych firm borykających się z nietypowymi problemami.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem medialnym OOH Magazine. Więcej informacji dostępne jest na stronie api.pl. Zapisy są możliwe przez formularz, jak również zakup biletu na stronie sklep.api.pl. Koszt uczestnictwa to 199zł netto, jednak warto dodać, że każdy uczestnik dostanie voucher do wykorzystania w API o wartości 200zł przy zamówieniu powyżej 2000zł netto. Ilość miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: API.PL


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764