logo
WIADOMOŚCI

Jak uzyskać przewagę dzięki marketing machine?

Mateusz Zawiślak  PR 17.07.2017, przeczytano 265 razy

Nowy moduł w edrone, systemie eCRM dla eCommerce spersonalizuje stronę główną sklepów internetowych tak, aby każdy odwiedzający otrzymał ofertę opartą na jego osobistych preferencjach i oczekiwaniach. To przełomowa funkcjonalność, która pozwoli na tworzenie rekomendacji najlepiej dopasowanych produktów na podstawie zachowania klienta w sklepie internetowym. Dzięki temu witryna będzie mieć tyle wersji ilu klientów i odwiedzających.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jak-uzyskac-przewage-dzieki-marketing-machine,33129,artykul.html

Deweloperzy edrone od dawna pracowali nad innowacyjną funkcjonalnością marketing machine, aby ta w końcu mogła wyjść na światło dzienne. Jej działanie będzie polegać na tym, że jeśli klient pojawi się po raz pierwszy w sklepie internetowym, system zbuduje ofertę w taki sposób, aby każde kliknięcie w produkt na stronie budowało unikalny segment klienta, tzw. “segment of one”.

edrone marketing machine to coś więcej niż ramka rekomendacji. Dzięki wykorzystaniu machine learning sklep będzie zmieniać się wraz z odwiedzającymi go klientami. Z każdą kolejną wizytą, a nawet przeładowaniem strony, oferta będzie lepiej dopasowana do odwiedzającego.

edrone to pierwszy system klasy eCRM i marketing automation stworzony dla sklepów internetowych. Poznawaj i angażuj to dwa filary edrone. System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w e-sklepie oraz tworzy spersonalizowane i dopasowane komunikaty zwiększające sprzedaż i CLV (Customer Lifetime Value) klientów. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i artificial intelligence.

Źródło: edrone

www.edrone.me

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Ustawodawcy z USA i Europy domagają się od Facebooka wyjaśnień na temat oświadczenia w którym dowiadujemy się, że podzielił się on danymi użytkowników z firmą Cambridge Analytica zajmującą się analizą polityczną związaną z prezydentem Donaldem Trumpem podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku. Według The New Your Times korzystając z danych użytkowników firma mogła pomóc Trumpowi wygrać wyb...
O tym, że Cloud Technologies analizuje aktywność internautów z niemal całego świata wiadomo nie od dziś. Jedna z największych hurtowni danych na świecie przetwarza już ponad 12 miliardów anonimowych profili internautów z 200 państw świata. Dane firmy Cloud Technologies zostały zweryfikowane i potwierdzone przez niezależną firmę badawczą Nielsen, za pomocą narzędzia Digital Ad Ratings, które st...
Oex Cursor: Aplikacje raportowe zwiększają efektywność projektów wspierających sprzedaż
Działania z obszaru shopper marketingu i audytów w punktach sprzedaży coraz częściej wspiera technologia. Zaawansowane aplikacje raportowe umożliwiają natychmiastowy dostęp do danych z realizowanych akcji, co pozwala skuteczniej monitorować ich efekty.
CNN International Commercial i Lexus zawiązują partnerstwo w zakresie tworzenia cyfrowych treści
Lexus rozpoczyna współpracę w zakresie tworzenia treści cyfrowych z CNN International Commercial. Partnerstwo podkreśla jedną z fundamentalnych wartości Lexusa - koncepcję japońskiej gościnności, omotenashi, i jej zastosowanie w sektorze dóbr luksusowych na całym świecie.
Serwersms.pl wraz z Google testuje RCS
Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu....
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone