logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

PORADA: Jak wybrać termometr i opalarkę do wyklejania aut?

   21.08.2006, przeczytano 15566 razy

Przeczytałem mnóstwo informacji na temat klejenia aut folią wylewaną i wiem iż trzeba troszkę poćwiczyć aby dojśc do wprawy, ale również trzeba mieć narzędzia. Jaki termometr i opalarkę powinienem zakupić?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jak-wybrac-termometr-i-opalarke-do-wyklejania-aut,4337,artykul.html

ODPOWIEDŹ:
Pirometr, bo tak się fachowo nazywa ten typ termometru można znaleźć w internecie. Są zarówno sklepy internetowe, jak i aukcje. Minimalny zakres temperatur jaki powinien obsługiwać pirometr to - 20 do + 350 stopni Celsjusza. Koszt od 300 do 1100 zł.

Co do opalarki, to każdy kupuje na własną kieszeń. Sugeruję zakup modelu z możliwością płynnej regulacji temperatury. Ostatnio pojawiły się modele z możliwością programowania ustawień na poszczególnych biegach. Jest to idealne rozwiązanie. Ceny opalarek kształtują się od 40 do 550 zł netto.


avatar użytkownika
+ + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: Krzysztof WolskiKrzysztof Wolski o sobie:

Kompetencje:
- rodzaje i właściwości folii samoprzylepnych
- techniki nanoszenia folii
- wycinanie grafiki ploterem
- reklamy z folii na pojazdach

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Taką opalarkę można kupić za 120,00 pln firmy TOPEX ( seria Graphite ). Śiwtenie działające urządzenie z pełną regulacją nadmuchu i temperatury do 650 stopni....TANIE I SOLIDNE.

avatar użytkownika
,

Witam,

Bylem na szkoleniu w Avery w Holandii i tez zadalem to pytanie podczas zajec praktycznych.

Odpowiedz: kazda sie nadaje a jak masz za duzo kasy to idz na piwo zamiast wydawac ja na zbedne regulatory.
A po tym instruktor wzial opalerke warta okolo 12 euro i w profesjonaly sposob "zapakowal" nowego Caddy.
Sam tez grzeje tania opalarka i jest ok.

Pozdrawiam

Najnowsze w tym dziale

Wykorzystanie prac stworzonych dla agencji we własnym portfolio
Dostałam propozycję pracy dla agencji reklamowej. Będę jednak też nadal tworzyła jako freelancer. Czy mogę wykorzystywać przygotowane dla agencji materiały w moim portfolio?
„Dama z Łasiczką” w reklamie piwa: Jak zdobyć zgodę?
Chcę wykorzystać „Damę z łasiczką” do plakatu reklamującego piwo. Od kogo mogę uzyskać na to zgodę?
Odszkodowanie za zmiany w projekcie plakatu
Zaprojektowałam serię plakatów na festiwal filmowy. Zaakceptowali mój projekt i zapłacili mi wynagrodzenie. Niedawno zostały opublikowane, wiszą też na słupach ogłoszeniowych. Proporcje oraz kolorystyka zostały zmienione i w konsekwencji dalece odbiegają od przygotowanych przez mnie projektów. Nie pytali mnie o zgodę, czy w związku z tym mogę żądać odszkodowania?
Czy do oklejenia auta lepiej można zastosować folię odblaskową wylewaną Oralite 5400? Czy jest trwalsza niż Reflekton? Na samochodzie jest małe przetłoczenie ale to nie przeszkadzało przy klejeniu. Chodzi mi o trwałość i odporność na warunki pogodowe.
Mam do oklejenia kaseton podświetlany z pleksi przezroczystej. Logo klienta jest dosyć proste: czarne tło i biały napis. Jak przykleić od środka czarne tło z wyciętym napisem przy pomocy folii transportowej? Na mokro czy na sucho? Jeśli na mokro to jaki środek do tego użyć?
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764