logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jakub Macyszyn awansował w agencji Good One PR

  PR 29.11.2021, przeczytano 382 razy
ilustracja

W październiku br. w agencji Good One PR na stanowisko PR Account Executive awansował Jakub Macyszyn.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jakub-macyszyn-awansowal-w-agencji-good-one-pr,393926,artykul.html

Jakub Macyszyn związany jest z Good One PR od października 2020 roku. W strukturze firmy poprzednio obejmował stanowisko Junior Account Executive. Na stanowisku PR Account Executive kontynuuje działania dla marek HempKing, Foods Brothers, Pets Diag oraz Fundacji Kultury bez Barier. Do jego obecnych obowiązków należy przygotowywanie i realizacja strategii komunikacyjnych, budowanie relacji z mediami oraz współpraca z influencerami.

Jakub Macyszyn posiada 2,5-letnie doświadczenie w branży public relations, które zdobywał pracując dla takich marek, jak m.in.: Manufaktura Czekolady Chocolate Story, Coders Lab czy Stocznia Cesarska. Wcześniej związany był z gdyńską agencją Ultra Relations, gdzie realizował projekty z zakresu marketingu i public relations. Pracował także jako dziennikarz i prezenter radiowy w Radiu Żnin FM. Jest absolwentem kierunków dyplomacja ze specjalizacją dyplomacja publiczna oraz zarządzanie ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Gdańskim. 

Źródło: Good One PR

www.goodonepr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764