logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jakub Rybski w dziale informacji RMF FM

  PR 01.03.2024, przeczytano 522 razy
ilustracja

1 marca do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski. Pracuje jako reporter w warszawskim oddziale radia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jakub-rybski-w-dziale-informacji-rmf-fm,403299,artykul.html

Jakub Rybski przygotowuje relacje reporterskie na potrzeby „Faktów RMF FM”, internetowego Radia RMF24 oraz portalu informacyjnego RMF24.pl.

W latach 2017-2021 był dziennikarzem TVN24. Tworzył materiały informacyjne do programów „Teleserwis”, „Fakty w południe” oraz „Wstajesz i wiesz”. Pracował również przy programach „Dzień na żywo” oraz „Fakty po południu”.  Rybski związany był również przez rok z programem „Liga+ Extra” w Canal+ Sport. Brał udział w realizacji programu na żywo jako operator EVS.

Od 2021 do 2024 związany był z redakcją National-Geographic.pl., gdzie zajmował się głównie tematami popularnonaukowymi, a także historycznymi i kulturalnymi. Był również współautorem podcastu National Geographic Polska, w którym poruszał tematy społeczne, historyczne, a także związane ze sztuczną inteligencją.

W wolnych chwilach Jakub jeździ na rowerze, uprawia sport, czyta książki (nie tylko filozoficzne) i ogląda filmy z lat 50. i 60. Jest pasjonatem piłki nożnej, ale nikomu nie zdradza komu kibicuje, ponieważ wszystkie te drużyny permanentnie przegrywają. 

Źródło: Grupa RMF

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MKiDN: wszystkie media publiczne oraz PAP w stanie likwidacji
Celem rozwiania wątpliwości Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako reprezentant Skarbu Państwa uprzejmie wyjaśnia, że wszystkie spółki mediów publicznych oraz Polska Agencja Prasowa, zostały skutecznie postawione w stan likwidacji, co jest potwierdzone wpisami do Krajowego Rejestru Sądowego. 
The Eastern Frontier Initiative: regionalny sojusz dziennikarski
Projekt TEFI, czyli The Eastern Frontier Initiative stworzyli pod koniec 2023 r. czołowi wydawcy z Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii, wśród których znalazły się “Wyborcza", SME, 444.hu i PressOne oraz holenderski portal śledczy Bellingcat. Celem konsorcjum, współzałożonego przez Komisję Europejską, jest regionalny sojusz dziennikarski skupiający się na wyzwaniach...
Portal O2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Nowe hasło „Blisko ludzi” będzie promować o2.pl, piątą co do wielkości Stronę Główną wśród portali internetowych w Polsce. W ostatnich miesiącach skład redakcji zwiększył się niemal dwukrotnie, od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie jeszcze więcej treści regionalnych.
Zielony Onet - nowa platforma dla ekologicznie świadomych
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań...
Forbes Women obchodzi 5. urodziny
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu Forbes Women. Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 5 lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska, wywiady z dziennikarką Anitą Werner, prof. Magorzatą Fuszarą oraz Robertem Biedroniem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764