logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jan Mróz nowym dyrektorem Pionu Komunikacji i Public Affairs TVN Grupa Discovery

  PR 28.01.2022, przeczytano 248 razy
ilustracja

Od 1 lutego do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery Polska dołączy Jan Mróz. Obejmie funkcję dyrektora Pionu Komunikacji i Public Affairs. W przeszłości był już związany z TVN – w latach 2007-2012 pracował jako reporter TVN24.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jan-mroz-nowym-dyrektorem-pionu-komunikacji-i-public-affairs-tvn-grupa-discovery,394570,artykul.html

Jan Mróz będzie odpowiedzialny w TVN Grupa Discovery za koordynację działań związanych z komunikacją korporacyjną oraz  public affairs. W strukturach Discovery będzie raportował do Espena Skolanda, SVP communications EMEA.

Ostatni rok był dla nas bezprecedensowy – pełny zarówno wyzwań, jak i momentów olbrzymiej dumy i radości z tego, co udało się nam osiągnąć. W trudnych okolicznościach i dynamicznym otoczeniu rynkowym klarowna strategia komunikacyjna ma kluczowe znaczenie. Janek to jeden z najlepszych specjalistów branży w dziedzinie public affairs. Bardzo się cieszę, że wzmocni nas w tym kluczowym obszarze. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie – zarówno dziennikarskie oraz jako eksperta do spraw komunikacji – jestem przekonana, że będzie dla nas cennym wsparciem” – mówi Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

Bardzo się cieszę, że ponownie będę mógł pracować dla TVN Grupa Discovery. Ostatni rok obfitował w sytuacje wcześniej niespotykane na rynku mediów. Nigdy przedtem nie szukano sposobu na odebranie TVN Grupa Discovery koncesji, nigdy nie próbowano ustanowić prawa wymierzonego wprost w jednego nadawcę. Ale to był także rok rekordowej oglądalności kanałów TVN i przyspieszenia transformacji rynku telewizyjnego. Praca dla TVN Grupa Discovery to zawsze gwarancja wielu wyzwań. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem przyczynię się do kolejnych sukcesów grupy” – dodaje Jan Mróz.

Jan Mróz pracował wcześniej w agencji SEC Newgate CEE, gdzie pełnił rolę szefa zespołu Public Affairs. Ma szerokie doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji, prowadzeniu działań antykryzysowych oraz kampanii wyborczych. W przeszłości pracował m.in. jako rzecznik prasowy w administracji publicznej, dyrektor komunikacji Wiosny Biedronia, dyrektor biura prasowego Lewicy oraz dyrektor komunikacji Instytutu Myśli Demokratycznej. Aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne, m.in. wspiera od początku istnienia fundację Equaversity.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez ponad dwa lata działalności zespół #FakeHunter zweryfikował 2 tys. fake newsów. Fałszywe informacje publikowane w sieci dotyczyły głównie tematyki: geopolitycznej, szczepionek, koronawirusa, telekomunikacji i finansów.
Johnny Depp i Amber Heard, czyli medialny konflikt dekady wart miliony
Od 11 kwietnia 2022 trwa najbardziej medialny proces sądowy ostatnich lat, w którym główne role grają Johnny Depp i Amber Heard. Gdy w maju 2016 roku ogłoszono rozpad ich małżeństwa, już wtedy prognozowano medialne perturbacje. Nikt się jednak nie spodziewał, że sześć lat później konflikt między Deppem a Heard nie znajdzie godnego zakończenia. Jak wynika z...
NielsenIQ, firma świadcząca usługi informacyjne na całym świecie, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek NielsenIQ Activate, rozwiązania SaaS (oprogramowanie jako usługa), które umożliwia sprzedawcom detalicznym zwiększenie możliwości uzyskiwania przychodów dzięki mediom detalicznych i obszernej wiedzy na temat zachowań klientów, które aktywizują...
Zweryfikowany Nadawca, bezpłatna usługa Onet Poczty dla użytkowników biznesowych i instytucjonalnych, poprawiająca efektywność kampanii oraz bezpieczeństwo wysyłek, zyskała nowe funkcje. Wśród najważniejszych zmian znalazły się m.in.: możliwość konfiguracji zabezpieczeń dla domen, raporty i statystyki, prezentujące stan bezpieczeństwa domen i skuteczność...
W serwisie streamingowym CANAL+ online można zobaczyć wydarzenia sportowe oraz seriale i filmy w jakości 4K. Do oferty serwisu dołączono kanały CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K oraz bibliotekę zawierającą seriale i filmy w najwyższej jakości obrazu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764