logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Japończycy żyją w przyszłości druku wielkoformatowego – Ty też możesz

  S 24.05.2024, przeczytano 454 razy
ilustracja

Jak wzmocnić swoją pozycję na rynku druku LFP? API.PL organizuje wydarzenie, by odpowiedzieć na to pytanie. Celem spotkania jest opowiedzenie, jak usprawnić i przyspieszyć proces produkcji, ograniczyć zbędne zużycie materiału, a także stworzyć szansę na zyskanie nowych klientów. By dowiedzieć się, jak to zrobić przeanalizowana zostanie filozofia trzech marek, które królują na japońskim rynku druku wielkoformatowego – Epson, Graphtec i Eizo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/japonczycy-zyja-w-przyszlosci-druku-wielkoformatowego-%E2%80%93-ty-tez-mozesz,404355,artykul.html

Japoński ideał LFP – czego oczekiwać po spotkaniu?

Japońskie Trio to seria prezentacji, na których zaprezentowane zostaną drukarki żywiczne Epson z serii SureColor SC-R, plotery tnące Graphtec i monitory graficzne Eizo. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać każdą z tych maszyn z osobna – a najlepiej w ramach jednego ekosystemu – by zautomatyzować proces produkcji druku wielkoformatowego, oszczędzić i zyskać nowych klientów.

Drukarka żywiczna Epson SureColor SC-R to fantastyczna alternatywa dla druku solwentowego. Dlaczego? Przede wszystkim przyspiesza możliwość realizacji zleceń - wydruki żywiczne schną niemal natychmiast w odróżnieniu od druku solwentowego, który musi odparować dłuższy czas, nim poddamy go kolejnemu etapowi. Kolejną zaletą jest możliwość produkcji nadruków odpowiednich do środowisk wrażliwych, ze względu na ekologiczny i niskoemisyjny druk potwierdzony certyfikatami. Druk solwentowy nie nadaje się do takich miejsc, jak szpital czy przedszkole. Z kolei sama drukarka Epson z serii SC-R cechuje się niezrównaną jakością wydruku i doskonałym odwzorowaniem kolorów dzięki dodatkowym jasnym atramentom.

Plotery tnące Graphtec zapewnia maksymalną precyzję cięcia, a ich niezawodność jest już legendarna. Co więcej z odpowiednim oprogramowaniem można upewnić się, że zachowujemy ciągłość pracy pomiędzy drukarką i ploterem. Można także automatycznie rozmieścić nadruki i markery tak, by ciąć z jak najmniejszą stratą materiału.

Monitor graficzny Eizo jest środowiskiem, w którym powstaje projekt wydruku, więc oczywiście musi cechować go nienaganne odwzorowanie kolorów, by dostać na wydruku to, co na ekranie. Eizo oprócz najwyższej klasy specyfikacji technologicznej, zadbało też o automatyzację kalibracji monitora, by dopasować kolory na ekranie do potrzeb drukarza. Dodatkowo, łącząc ze sobą kilka monitorów Eizo w chmurze, upewniamy się, że - przykładowo - grafik i drukarz zobaczą to samo.

Uczestnicy dowiedzą się, ułatwić sobie życie, a także zadbać o to, by park maszynowy od początku do końca stanowił zgrany ekosystem! Na wydarzeniu będzie można zobaczyć także media do druku, które z pewnością wzbogacą projekty. Zaprezentowany też zostanie system Caldera, który pomaga osiągnąć status perfekcji w automatyzacji.

Wydarzenie odbędzie się w czterech różnych miastach.

  • 11.06 - Kraków
  • 12.06 - Warszawa
  • 18.06 - Gdańsk
  • 19.06 - Swarzędz pod Poznaniem

API.PL ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na Japońskie Trio. Ilość miejsc jest ograniczona. By wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Nie przegap szansy, by poznać nowe możliwości, a także porozmawiać z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy chętnie doradzą, jak najlepiej usprawnić druk dużego formatu.

https://www.api.pl/japonskie-trio/

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

BenQ SW242Q: profesjonalny 24” monitor fotograficzny
Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowej generacji profesjonalny monitor fotograficzny z 24 calowym panelem IPS 2560x1600 z cienką, matową powłoką antyodblaskową. Panel jest certyfikowany przez TÜV Rheinland pod względem skuteczności tłumienia odbić – ma Anti-Reflection TUV Certificate, co w praktyce daje efekt przypominający papier. W połączeniu z oprogramowaniem...
Fortuna Czarne ponownie z Pomarańczą, także na kontekstowych OOH
„Nie potrzebujesz tu celebryty, by celebrować jej szlachetny smak” – to jedno z haseł ostatniej kampanii piw Fortuna Czarne. Koncepcja komunikacji została na tyle dobrze przyjęta, że Browar Fortuna zdecydował się na jej kontynuację, powierzając zadanie ponownie agencji Pomarańcza.
Haribo: 10-lecie reklam opartych na koncepcie Kids’ Voices
Marka HARIBO prezentuje jubileuszowy film przedstawiający kreatywny proces twórczy powstawania kultowych reklam HARIBO opartych na koncepcie, w którym dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł Kids’ Voices został wprowadzony do komunikacji marki w 2014 roku i pojawił się w 40 reklamach HARIBO w 19 krajach....
Madogz wchodzi w eventy
MADOGZ Events oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji eventów, wydarzeń biznesowych oraz aktywacji marek. Podmiot działa w ramach grupy spółek skupionej wokół agencji MADOGZ, która realizuje zintegrowane kampanie marketingowe.
Oferta na lato w kampanii Orange i Leo Burnett
W czerwcu ruszyła zrealizowana przez agencję Leo Burnett nowa odsłona kampanii Orange, promująca ofertę przygotowaną na lato. Orange proponuje w niej nie tylko światłowód, ale także Netflix i nielimitowaną ilość GB w smartfonie w prezencie przez 6 miesięcy oraz nielimitowany internet 5G w Planie L z wybranymi modelami smartfonów 50% taniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764