logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jarosław Machocki dołącza do Iberion

  PR 07.02.2024, przeczytano 390 razy
ilustracja

Do Iberionu dołącza Jarosław Machocki. Spółka zapowiada, że to pierwszy z ponad 10 transferów, które spółka ogłosi w połowie lutego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jaroslaw-machocki-dolacza-do-iberion,403020,artykul.html

- Zeszłoroczne transfery siedmiu gwiazd okazały się spektakularnym sukcesem i wzbudziły ogromne zainteresowanie ze strony reklamodawców. Żeby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie postanowiłem pójść za cosem i powiększyć pion sprzedaży i marketingu o kilkanaście osób. Większość nazwisk ogłosimy w połowie lutego - mówi Maksymilian Tomanek, wiceprezes Iberionu.

Jarosław Machocki wcześniej związany był z Gremi Media S.A, gdzie pełnił funkcje członka zarządu i wiceprezesa. W Iberonie obejmie rolę dyrektora sprzedaży obszaru biznes i finanse. Raportować będzie bezpośredno do szefowej biura reklamy, Lidii Cybulskiej.

- Od pierwszego spotkania Jarek przekonała mnie swoim doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą i znajomością rynku medialnego w Polsce. W Iberionie bardzo doceniamy takich ludzi. W połączeniu z zasięgami i możliwościami jakie daje reklamodawcom Iberion, jestem przekonana, że Jarek zrealizuje wiele ciekawych kampanii dla swoich klientów.z obszaru biznes - mówi Lidia Cybulska, Chief Sales Officer Iberionu.

Jarosław Machocki to absolwent Politechniki Koszalińskiej (Wydział Ekonomii i Zarządzania) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania). W latach 1998-2008 związany z Ruch S.A. (na stanowiskach specjalisty w dziale kolportażu i marketingu, kierowniczym w dziale handlu). Ponad 15-letnie doświadczenie w branży mediowej. W 2008-2014 związany z Wydawnictwem Bauer, od 2009 na stanowiskach managerskich. W 2011-2012 zastępca dyrektora biura reklamy Wydawnictwa Bauer. W 2012-2014 dyrektor segmentu pism kobiecych w biurze reklamy Wydawnictwa Bauer. W Gremi Media od 2015, od września 2016 jako dyrektor ds. komercyjnych. W latach 2018- 2023 dyrektor generalny ds. komercyjnych spółki. Jednocześnie jako członek zarządu i wiceprezes Gremi Media S.A.

Źródło: Iberion

www.iberion.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę na antenie pojawią materiały, rozmowy oraz reportaż Anny Rokicińskiej o ukraińskiej wsi, która zniknęła.
Zmiany w lokalnych redakcjach „Wyborczej”
Od 1 marca br. Michał Olszewski, dotychczasowy szef krakowskiej redakcji “Gazety Wyborczej”, będzie kierował działem zagranicznym tytułu. Kierownictwo nad redakcją w Krakowie obejmie Magdalena Mach, a zespołami w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie pokieruje Jan Latała. 
K Mag świętuje 15 lat istnienia i zapowiada zmiany w redakcji
Jedno z najpopularniejszych w branży medium popkulturowe - K MAG - obchodzi 15 lat istnienia na polskim rynku. 15 lutego zespół redakcyjny świętował okrągłą rocznicę wspólnie z gwiazdami okładek i partnerami biznesowymi. To właśnie w tych wyjątkowych okolicznościach założyciel magazynu Mikołaj Komar ogłosił zmianę w redakcji. Od teraz stanowisko zastępczyni...
Autentyczni: druga odsłona kampanii Siła w spektrum promującej program
Dwa pierwsze odcinki programu „Autentyczni” wyemitowane w ubiegłym roku nie tylko spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów, ale przede wszystkim przyczyniły się do zwiększenia świadomości oraz zapoczątkowały społeczną dyskusję na temat autyzmu. Gościem 3 odcinka będzie Mata, czyli Michał Matczak, 23-letni ceniony raper, który podczas nagrania...
Warner Bros. Discovery rozszerza europejską ofertę
Spółka Warner Bros. Discovery (WBD) ogłosiła dzisiaj pozyskanie praw do ośmiu serii programów, które zostaną udostępnione w sieciach linearnych na rynku europejskim. Wśród pozyskanych tytułów znalazły się dwie brytyjskie produkcje Prime Video, Amazon Originals - pierwszy i drugi sezon The Grand Tour oraz Clarkson’s Farm. Nowa umowa pozwala...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764