logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jawor-Parkiet rozpoczyna współpracę z Home Sweet Home PR

  PR 04.10.2022, przeczytano 247 razy

Od października 2022 roku Home Sweet Home PR, odpowiadać będzie za działania media relations, w tym serwis prasowy, prowadzenie biura prasowego oraz interactive PR marki Jawor-Parkiet. Ponadto, do zadań agencji należeć będzie koordynacja projektów specjalnych Jawor-Parkiet, realizacja projektów z zakresu reklamy i marketingu, PR korporacyjny, a także wsparcie komunikacji z architektami i projektantami wnętrz oraz partnerami handlowymi. Klienta po stronie Home Sweet Home PR reprezentować będzie 4-osobowy zespół z Justyną Siejką i Marcinem Pobożym, partnerami zarządzającymi firmy na czele. Biuro prasowe marki Jawor-Parkiet prowadzić będzie Anna Usakiewicz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jawor-parkiet-rozpoczyna-wspolprace-z-home-sweet-home-pr,397461,artykul.html

Jawor-Parkiet to polska firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jest  producentem dwuwarstwowych, gotowych podłóg drewnianych. Oferuje szeroką paletę parkietów i desek podłogowych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Nowym Mieście Lubawskim na Warmii i Mazurach. Produkowane tam podłogi trafiają do ponad 250 partnerskich salonów sprzedaży w całej Polsce, w tym do 13 salonów firmowych i 4 Studio Jawor-Parkiet. Firma stawia na nowoczesne wzornictwo, innowacyjność produkcji oraz dobre polskie rzemiosło i zrównoważony rozwój. Od lat współpracuje z biurami architektonicznymi, parkieciarzami oraz deweloperami. Wiosną tego roku firma wystartowała z długofalową kampanią pod hasłem „Podłogi z pazurem. Gotowe na każdą rolę w Twoim życiu”, w której występują ambasadorzy marki: Edyta i Cezary Pazurowie.

Źródło: Home Sweet Home PR

www.hshpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch...
Łukasz Plona chief technology officerem w Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764