logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

JBB Bałdyga startuje z kampanią „Grilluje w całej Polsce”

  PR 28.04.2023, przeczytano 618 razy
ilustracja

Pod koniec kwietnia JBB Bałdyga, jedna z najpopularniejszych marek mięsnych w Polsce, startuje z ogólnopolską kampanią marketingową 360 stopni „Grilluje w całej Polsce”. Potrwa przez najbliższe miesiące.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jbb-baldyga-startuje-z-kampania-_grilluje-w-calej-polsce_,399817,artykul.html

Kampania 360 stopni swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Działania oparte są na portalu YouTube. Marka planuje także aktywności performance na kanałach Tik Tok  / IG / YT Shorts i YouTube w zakresie inspiracji kulinarnych na grilla. Dodatkowo, działania te otrzymają silne wsparcie PR-owe oraz trade marketingowe przez cały czas trwania kampanii.

– Hasło „Grilluje w całej Polsce” nawiązuje wprost do głównego claimu marki JBB Bałdyga, czyli „Smakuje w całej Polsce”. Podkreślamy w nich rozwój marki oraz ogólnopolski zasięg. Jednocześnie celem kampanii jest wskazanie przewag konkurencyjnych tj. innowacyjności, bezpieczeństwa produkcji oraz gwarancję jakości – mówi Andrzej Kowalski, dyrektor sprzedaży i marketingu JBB Bałdyga. I dodaje: – Ofertę grillową JBB Bałdyga kierujemy zarówno do lady tradycyjnej, jak i nowoczesnej. To topowe pozycje asortymentowe, takie jak kaszanki, kiszka ziemniaczana, kiełbasy wieprzowe oraz kiełbaski białe cienkie. Przygotowaliśmy także wiele nowości. Wszystkie te wyroby charakteryzuje doskonały smak, wysoka mięsność i unikalna jakość. Zadbaliśmy też o opakowania, które mają nowoczesną szatę graficzną i czytelnie komunikują wszystkie najważniejsze zalety naszych wyrobów. Część asortymentu grillowego JBB zyskała też mniejsze gramatury – idealnie dopasowane do oczekiwań młodszych konsumentów, którzy stawiają na wygodę użycia i spożycia.

Za koncept kreatywny odpowiada agencja Yellow Crocodiles, a zakupu mediów JBB dokonało we własnym zakresie.

Źródło: Zakład Przetwórstwa Mięsnego „JBB” Import- Eksport Józef Bałdyga

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764