logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jesień w TVN Fabuła

  PR 04.10.2019, przeczytano 155 razy
ilustracjastrzałka

Tej jesieni TVN Fabuła po raz kolejny pokaże autorskie programy, wyjątkowe wywiady, największe hity kinowe oraz popularne seriale polskie i zagraniczne. W tym sezonie nie zabraknie również nowości. Najbardziej filmowy kanał grupy TVN Discovery Polska to „Po pierwsze kino”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jesien-w-tvn-fabula,384212,artykul.html

Grażyna Torbicka to niekwestionowany autorytet w dziedzinie sztuki filmowej. W swoim programie przeprowadzi pogłębione rozmowy z twórcami o tym, co jest dla nich najważniejsze, co tak naprawdę myślą o kinie i otaczającym ich świecie. Gośćmi dziennikarki będą postacie, które weszły już z impetem do świata polskiego i europejskiego kina, ale wciąż reprezentują nowe pokolenie artystów. Już w najbliższy poniedziałek, 7 października o godzinie 23:00, Grażyna Torbicka porozmawia z Agnieszką Smoczyńską.

„Grażyna Torbicka Zaprasza”, od 7 października, w każdy poniedziałek, po 22:00 w TVN Fabuła

„Europa Filmowa” to program, w którym aktor Rafał Zawierucha wyrusza w podróż po Europie śladami największych europejskich i światowych dzieł filmowych, pokazując widzom miejsca, gdzie kręcono do nich zdjęcia. W programie zobaczymy jak świat realny zamienia się w filmową iluzję.  Goście Rafała – wybitni twórcy i autorytety kina - zdradzą widzom tajniki swojej pracy na planach największych filmowych produkcji.

„Europa Filmowa” od 8 października, w każdy wtorek, ok. 22:00 w TVN Fabuła

Jesienną nowością w ramówce TVN Fabuła będą „Seriaale”, czyli wyjątkowy cykl programów, poświęconych wyłącznie opowieściom w odcinkach. Oglądane z wypiekami na twarzach, pochłaniane niemal kompulsywnie, sezon za sezonem. Pełne rozmachu i emocji tak żywych, że trudno wybudzić się z ulubionych historii. Seriale to dziś nie tylko kino na najwyższym poziomie, to stan umysłu milionów widzów na całym świecie. Dyskusję poprowadzą ekspertki w dziedzinie kultury: Kaja Klimek i Olga Szmidt.

„Seriaale”, od 9 października, w każdą środę, po 22:00 w TVN Fabuła

W „Przystanku Hollywood” Anna Wendzikowska przedstawi najbardziej aktualne wiadomości ze świata Hollywood. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się również kulisy topowych produkcji z fabryki snów.

„Przystanek Hollywood”, od 10 października, w każdy czwartek, po 22:00 w TVN Fabuła

W tym sezonie Andrzej Sołtysik powróci nie z jednym, ale aż z dwoma autorskimi formatami. „Motywy filmowe” to nowy program, w którym znany dziennikarz poprowadzi widzów tropem wybranych motywów występujących w kinematografii. Wraz z prowadzącym prześledzimy jego ulubione produkcje, szukając w nich lejtmotywu parasola, statku, gitary czy gry planszowej. Każdy odcinek okraszą ciekawostki z planu i filmowe anegdoty.

„Motywy filmowe”, od 7 października, od poniedziałku do piątku, o 15:05 w TVN Fabuła

Sołtysik powróci również z kolejną odsłoną znanego już widzom programu, w którym odkryje to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych prześledzi kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii.

„Andrzej Sołtysik”, od 11 października, w każdy piątek, po 22:00 w TVN Fabuła

„Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.

TVN Fabuła to także ogromna dawka mocnych pozycji filmowych. Jesienią widzowie będą mogli zobaczyć kultowe klasyki takie jak „Władca pierścieni”, „Gwiezdne wojny”, czy „Iron Man”. Nie zabraknie również hitów kinowych ostatnich lat: „Grawitacja”, „Wiek Adeline” i „W głowie się nie mieści”. Jesienią kanał przygotował dla swoich widzów przegląd polskich komedii w ramach którego wyemituje m.in. „Lejdis”, „Testosteron”, „Ile waży koń trojański”, „Po prostu przyjaźń”, „Nigdy w życiu”.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Home.pl debiutuje za granicą
Największy w Polsce dostawca usług internetowych rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne. Na miejsce swojego debiutu home.pl wybrał Rumunię. W planach rozwoju są już kolejne kraje.
Marketerzy mogą lepiej dotrzeć do Polaków w komunikacji miejskiej
48% Polaków korzysta z telefonu w komunikacji miejskiej. Najwięcej osób wpatruje się w ekran w czasie od 2 do 5 min. Kilka procent sprawdza reklamy, na co z optymizmem patrzą marketerzy. Badanie pokazuje też, że pasażerowie poszukują głównie informacji o polityce oraz lekkiej rozrywki, często o charakterze tabloidowym. Na trzecim miejscu są social media. Według...
Wygodne wyszukiwarki w e-commerce
8 pażdziernika miała miejsce oficjalna premiera raportu „Wygodne wyszukiwarki w e-commerce”, wydanego przez Usability LAB z Grupy RST. Patronat medialny nad publikacją objęli Magazyn E-commerce oraz InternetStandard.
Sportklub stawia na motorsport
Dla tych, którym w krwiobiegu krąży benzyna, którzy przeliczają moc obrotową i konie mechaniczne sprawniej niż wydawaną w sklepie gotówkę i nie mogą żyć bez szybkości oraz adrenaliny, Sportklub przygotował nie lada gratkę. Stacja pozyskała prawa do kilku serii wyścigowych. Część z nich odbędzie się jeszcze w tym roku.
Bitwa prowadzących w kampanii kanałów Kuchnia+ i Domo+
„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego Kuchnia+ i wnętrzarskiego Domo+. To pierwsza w historii tych stacji akcja promocyjna, która łączy w swoim przekazie dwa brandy i podkreśla ich komplementarny charakter.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764