logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jesienne nowości w Radiu Pogoda

  PR 07.09.2020, przeczytano 267 razy

Wrzesień 2020 r. przywitał słuchaczy Radia Pogoda nowościami na antenie. Wśród nich znalazły się stały felieton prof. Jerzego Bralczyka „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” oraz audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej. Do jesiennej ramówki stacji powróciły też program Roberta Janowskiego w wersji z udziałem słuchaczy i lubiane konkursy - tym razem w postaci zabawy "Niezłe zagranie", sprawdzającej znajomość popularnych piosenek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jesienne-nowosci-w-radiu-pogoda,388350,artykul.html

Od września br. Radio Pogoda zaprasza wszystkich do słuchania stałego felietonu prof. Jerzego Bralczyka. Bohaterem każdego odcinka cyklu będzie inne słowo związane z Radiem Pogoda lub z piosenkami, które w nim można usłyszeć. „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku o 10:15.

Kolejnym nowym programem w jesiennej ramówce stacji jest „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda”. Codziennie o godzinie 12:15 dziennikarka Ewa Podolska obala lub potwierdza w nim popularne mity na temat zdrowia. Czy czosnek jest naturalnym antybiotykiem? Czy kawa rzeczywiście podnosi ciśnienie? I czy owoce są tak zdrowe, jak sądzimy? - to wszystko sprawdzi Ewa Podolska.

1 września 2020 r. wróci również do studia Robert Janowski, który do tej pory pracował zdalnie z powodu pandemii. W swoim programie „Najpiękniejsze Melodie Roberta Janowskiego” znów będzie mógł rozmawiać ze słuchaczami i gwiazdami.

Nowości pojawiły się także w „Pogodnym Poranku" prowadzonym przez Joannę Kruk i Zygmunta Chajzera. Od poniedziałku do piątku para będzie sprawdzać, jak wyglądają śniadania gwiazd, a słuchacze codziennie wymyślą „lepieje” na zadany temat.

Dodatkowo, we wrześniu słuchacze Radia Pogoda mogą wygrywać gadżety stacji w zabawie „Niezłe zagranie”. W konkursie prezenter rozgłośni Jakub Mędrzycki zagra na pianinie fragmenty piosenek - z początku krótkie, a potem coraz dłuższe. Zabawa potrwa przez cały dzień, a jej laureatem zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie tytuł zagranej piosenki.

Pojawienie się nowych propozycji dla słuchaczy w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio 357 Przedpremierowo z „Muzyką ciszy” w Open.fm i WP Pilot
W niedzielę 1 listopada w Radiu 357 Przedpremierowo ruszy audycja, na którą każdego roku czekają słuchacze. „Muzyka ciszy” Marka Niedźwieckiego to zestaw utworów przygotowanych na ważne dni i wyjątkowe okazje. Emisja rozpocznie się o godzinie 19:00 w Open.fm i WP Pilot.
Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce – wrzesień 2020
Według cyklicznego badania Instytutu Monitorowania Mediów IMM najbardziej opiniotwórczych polskich mediów we wrześniu miejsce pierwsze zajął portal Onet.pl. Na podium uplasowały się również stacja RMF FM oraz dziennik Rzeczpospolita. W rankingu ogólnym najczęściej cytowanych mediów w Polsce znalazły się również Radio Zet, Puls...
Na najbliższy weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę stacja zaprosi wszystkich na audycję "Strach się bać", związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach Halloween, zaś w niedzielę - w dniu Wszystkich Świętych będzie wspominać znanych muzyków, którzy odeszli w tym...
Facebook wniósł pozwy przeciwko czterem osobom, oskarżając ich o sprzedawanie fałszywych obserwatorów na Instagramie.
Polscy influencerzy modowi
W swoim najnowszym raporcie GaleriaMarek.pl przeanalizowała profile 111 influencerów modowych, 37 865 postów i 13 821 komentarzy. Ich poczynania na Instagramie śledzi łącznie blisko 15 mln osób. Liczba ich fanów wzrosła w ubiegłym roku o ok. 550 tys. Twórców podzielono na cztery grupy: Tytanów (ponad 200 tys. obserwatorów),...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764