logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jet Line dołącza do firm członkowskich IAB Polska

  PR 05.11.2021, przeczytano 241 razy

W szeregi członków IAB Polska wstąpił Jet Line - firma od komunikacji OOH i Digital OOH.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jet-line-dolacza-do-firm-czlonkowskich-iab-polska,393675,artykul.html

Jet Line realizuje ogólnopolskie kampanie, klasyczne i cyfrowe, które przynoszą markom zysk. Jest właścicielem sieci tablic Motorway 12x4m, sieci ekranów MORE, samochodów MobiJet 6x3m i platformy MyLED. Stawia na ludzi, profesjonalizm, myślenie – zwłaszcza kreatywne i pozytywne, uczciwe i partnerskie relacje. Dział sprzedaży Jet Line wybrano najlepszym Biurem Reklamy OOH w 2020. Od 2013 roku prowadzi żeglarską Fundację Rejs Odkrywców, wspiera młodzież z trudniejszym startem w dorosłe życie i pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem.

- Misja naszej firmy brzmi: z pasją tworzymy przestrzeń do komunikacji. Na co dzień pomagamy opowiadać markom ich historie i dbamy, aby trafiały do odpowiednich osób, we właściwym czasie, miejscu i kontekście i w adekwatny sposób, czyli coraz częściej cyfrowy. Od 2017 roku Klienci korzystają z naszych rozwiązań digital out of home: platformy MyLED i sieci ekranów MORE. Inwestujemy w technologie wspierające sprzedaż, automatyzację procesów zakupowych i planowania kampanii oraz badania widowni nośników digital out of home w czasie rzeczywistym. Chcielibyśmy także wprowadzić wkrótce zasoby digital out of home na platformy służące do zakupu programatycznego. Klienci, marketerzy, mediowcy zdecydowanie sygnalizują potrzebę wdrożenia standardów branżowych dla digital out of home oraz edukację rynku. Dołączyliśmy do IAB, bo postrzegamy je jako właściwe miejsce do współpracy z innymi podmiotami z branży digital out of home, przestrzeń do dialogu i wymiany doświadczeń, do edukacji, do mądrego, odpowiedzialnego rozwoju rynku oraz promocji tego kanału komunikacji. – komentuje Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kerris i Filip Barański w ramach inicjatywy Pragmatycy
Rusza nowy projekt Pragmatycy, w którego skład wchodzą Filip Barański oraz zarząd KERRIS Krreacji: Jacek Stefanowicz, Piotr Szkałuba oraz Ignacy Bochiński. Inicjatywa łączy dwa światy: agencyjny oraz kliencki, tworząc nową jakość na rynku reklamowym.
Scalence, firma świadcząca usługi doradcze i mentoringowe dla biznesu, wybrała agencję Triple PR do kompleksowej obsługi komunikacyjnej. Scalence pomaga właścicielom i managerom wypracować najlepsze możliwe rozwiązania dla ich biznesu. Oferuje innowacyjne wsparcie dla właścicieli i prezesów przedsiębiorstw w dostosowaniu wizji, strategii, wartości oraz kluczowych...
Anna Simon w zarządzie Związku Firm Public Relations
8 sierpnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Związku Firm PR, na którym wybrano nowego członka zarządu ZFPR. Funkcję Skarbnika i Wiceprezesa objęła Anna Simon, Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.
K2 Precise wygrywa przetarg Mann+Hummel FT Poland
W wyniku wygranego przetargu agencji K2 Precise (Grupa K2) powierzono obsługę digitalową promującą marki FILTRON i WIX Filters na kilkunastu rynkach europejskich.
Nowa Twitter Sales Lead w Httpool Polska
Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Przechodzi na nie z analogicznego stanowiska, na którym obsługiwała platformę LinkedIn.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764