logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

JMMJ świętuje 10-lecie swojej obecności na polskim rynku

  PR 14.02.2019, przeczytano 286 razy

JMMJ, polski producent spersonalizowanych usług programistycznych, obchodzi właśnie swoje 10-lecie. Z tej okazji firma pragnie poinformować o odświeżonej identyfikacji wizualnej. Nowa koncepcja nawiązuje do wartości, którymi kieruje się JMMJ w swojej codziennej pracy -  podejściu Human 2 Human.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jmmj-swietuje-10-lecie-swojej-obecnosci-na-polskim-rynku,381232,artykul.html

Nowe logo JMMJ symbolizuje dbałość o relacje – jest oparte na rosnących prostych. Ukazuje dynamizm zmian, a zarazem stały wzrost, rozwój i obiecującą przyszłość firmy. Swoim designem logo nawiązuje do poprzedniego, jest łącznikiem między przeszłością, która doprowadziła do tego, gdzie JMMJ jest dzisiaj, a przyszłością.

Nie ma już B2B ani B2C. Jest H2H”, mówi motto firmy. Jak ta koncepcja wdrażana jest w życie?

– Wierzymy, że w kontaktach biznesowych ważne są szczere i ludzkie relacje. Zaufanie, autentyczność, elastyczność, a przede wszystkim dobra komunikacja. W naszym przypadku nie są to jedynie puste frazesy, a wartości którymi kierujemy się na co dzień w pracy z klientami oraz w zespole. Na nich, wraz z Michałem Jankowskim, zbudowaliśmy naszą firmę i nimi zamierzamy kierować się w przyszłości. Chcieliśmy, aby nowe logo odzwierciedlało takie podejście – mówi Jacek Malinowski, Chief Technology Officer, współzałożyciel JMMJ.

JM&MJ

Za skrótem JMMJ stoją inicjały dwóch ambitnych osób, które chcą przedstawić swój biznes światu, dwóch liderów, którzy prowadzą za sobą zgrany zespół. Firma świadczy usługi z wykorzystaniem technologii blockchain, projektuje aplikacje mobilne na iOS, Android oraz Windows Phone, tworzy systemy CMS i strony internetowe, a także zapewnia obsługę migracji danych do chmury, m.in. za pomocą  Microsoft Azure.

Przedsiębiorstwo Jacka Malinowskiego oraz Michała Jankowskiego od lat realizuje projekty dla czołowych polskich i międzynarodowych podmiotów takich jak: Athlon Car Lease, DLL Group, Inter Cars, AutoMapa, Legia Warszawa, Mamazone.pl, DEKRA, Microsoft, 7N oraz CLIPATIZE.

Kreacją nowej identyfikacji wizualnej zajęła się Iwona Krzepiłko, UX/UI Designer, JMMJ.

Źródło: JMMJ

www.jmmj.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
Sony na Targach Film Video Foto w Łodzi
Już w najbliższy czwartek, 23 maja, rozpoczną się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Targi w Łodzi to najważniejsze wydarzenie branżowe, które od ponad 20-stu lat przyciąga amatorów nowinek technologicznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty, seminaria oraz ciekawe spotkania z ekspertami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764