logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Joanna Biernacka w kreacji S4

  PR 01.03.2010, przeczytano 2730 razy

Do zespołu kreacji Agencji Reklamowej S4 dołączyła Joanna Biernacka, zajmując stanowisko creative group head. Jest ona pierwszym pracownikiem tego działu, zatrudnionym w warszawskim oddziale agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/joanna-biernacka-w-kreacji-s4,10305,artykul.html

Joanna Biernacka przed dołączeniem do S4 pracowała w agencji Leo Burnett Warszawa na stanowisku senior art directora. Wcześniej współpracowała z takimi agencjami jak m.in.: G7 Warszawa i Brainshop Uboot Warszawa. Realizowała również liczne własne projekty. Joanna Biernacka ma na swoim koncie projekty dla takich marek, jak m.in. Polkomtel, Bank Pekao SA, PTC Heyah, Unilever Polska, P&G, Adidas, Fiat, Commercial Union, Volvo, IKEA.
Realizacje, w których przygotowaniu uczestniczyła, zdobywały czołowe nagrody w polskich i zagranicznych konkursach reklamowych – m.in. Golden Drum, Złote Effie, Srebrne i Brązowe KTR, Złote Orły, Epica Winner, Srebrne Effie.

Nowa „esczterowiczka” studiowała na wydziale Grafiki Użytkowej w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.

W S4 Joanna Biernacka będzie odpowiadała za wsparcie kreatywne dla wiodących klientów agencji. Jest ona pierwszą osobą z zespołu kreacji, która pracuje w warszawskim oddziale firmy. Do tej pory całość działu kreacji S4, którym kierują Norbert Wawro – creative director oraz Dariusz Chwierut – creative executive director, skupiona była w Krakowie.

Źródło: S4

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764