logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu

  PR 30.01.2023, przeczytano 397 razy
ilustracjastrzałka

Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/joomp-na-wydarzeniach-branzowych-w-styczniu,398814,artykul.html

Na początku miesiąca w dniach od 10.01- 12.01 odwiedziliśmy Targi PSI w Düsseldorfie, gdzie jako zwiedzający uczestniczyliśmy w tym 3 dniowych wydarzeniu. W media roomie mogliście Państwo zobaczyć również wydawany przez naszą firmę corocznie katalog European Suppliers Book, a magazyn Gifts Journal, którego również jesteśmy wydawcą był patronem medialnym wydarzenia.

Ten tydzień był bardzo intensywny, ponieważ 10 stycznia Joomp był obecny ze stoiskiem również na Targach Ready Stock Fair, które odbyły w dniach 10.01-11.01 w Hotelu Hilton w Warszawie. Jest to wydarzenie, które skupia producentów, handlowców, właścicieli firm e-commerce różnych branż, również produktów reklamowych. Tam agencjom i dostawcom prezentowaliśmy funkcje i korzyści jakie płyną z korzystania z portalu.

Nasza firma też miała swój udział w znanym dość wydarzeniu na rynku reklamowym – Forum Branży Eventowej,  w którym  rokrocznie biorą udział agencje eventowe, agencje marketingowe, agencje PR, klienci końcowi, agencje incentive travel, wedding plannerzy. Eventy są kluczowe dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw i miejscowości.  Dlatego Forum Branży Eventowej to zawsze punkt obowiązkowy w styczniu. Byliśmy partnerem tego wydarzenia i bardzo się cieszymy z możliwości promocji.

Te wydarzenia już za nami, ale to nie koniec sezonu targowego, wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie branży reklamowej – Targi Rema Days Warsaw. Już za tydzień będzie można zapoznać się z ofertą Joompa na stoisku F3.02. A w kolejnym tygodniu zapraszamy na targi Promo Show, gdzie będziemy obecni w hali nr 3 na stoisku G4.

ilustracjastrzałka

Źródło: GJC International Sp. z o.o. sp. k.

www.gjc.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764