logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jubileuszowa edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego

  PR 12.08.2020, przeczytano 666 razy
ilustracjastrzałka

Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, m.in. dron, aparat fotograficzny i projektor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jubileuszowa-edycja-wyjatkowego-konkursu-fotograficznego,388085,artykul.html

Cieszący się dużą popularnością Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny doczekał się jubileuszowej 10. edycji. Tym razem uczestnicy mogą przesyłać swoje prace w ramach następujących kategorii tematycznych: „Zmysły w kadrze”, „Planeta albo plastik”, „Industrialny świat”, „Bohaterowie wśród nas”, a sam konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów.

Komisja wybierze po trzy najlepsze prace w każdej z kategorii, których autorzy otrzymają nagrody główne. Pod uwagę brane będą oryginalność, kreatywność i walory artystyczne. Wśród nagród głównych znalazły się: Dron DJI Mavic Air 2 (I miejsce), aparat fotograficzny Fuji X-A3 + XC (II miejsce) oraz projektor Philips PicoPic PX120 (III miejsce). Wszyscy Laureaci nagród głównych otrzymają również dedykowany kalendarz na 2021 r., zawierający zwycięskie zdjęcia.

Dodatkowo, w każdym z etapów komisja konkursowa spośród 100 zdjęć, które zdobyły największą liczbę głosów od internautów odwiedzających aplikację konkursową, wybierze 2 prace, które wyróżni nagrodami etapowymi, jakimi będą gimbal Moza Mini S (I miejsce) oraz namiot bezcieniowy Puluz i mata cieniowa (II miejsce).

Zdjęcia można przesyłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na www.cyfrowypolsat.pl i www.natgeotv.com.

Źródło: Grupa Polsat

www.grupapolsat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową wraca z VII edycją
Ubiegły rok był dla Konkursu 30/30 wyjątkowo specyficzny: przede wszystkim była to pierwsza edycja po odejściu jego pomysłodawcy, wybitnego artysty Rosława Szaybo. Natomiast z racji trwającej pandemii opóźniona została sama wystawa oraz wręczenie nagród, choć wszystko ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem.
Konkurs na plakat „Pandemia? Kryzys!”
Pandemia spowodowała, że w skali ogólnoświatowej, zbiorowej i jednostkowej doświadczamy obecnie sytuacji opisywanej w słownikach jako okres załamania, przesilenia i potencjalnego przełomu w funkcjonowaniu danego systemu. Wierząc, iż artyści potrafią, o krok przed innymi, werbalizować najistotniejsze problemy ludzkości, pragniemy przyczynić się do zdiagnozowania obecnej...
Rusza konkurs na rezydentów Art_inkubatora
Studio filmowe, design dla zwierząt, gry wideo, a może fotografia wnętrz? Pomysły na biznes w branży kreatywnej mogą być różne. Podobnie jak wyzwania, z którymi muszą mierzyć się początkujący przedsiębiorcy. Przyda się wsparcie merytoryczne, prawne czy księgowe i przestrzeń do spotkań z klientami czy partnerami. Wszystko to oferuje Art_Inkubator w Fabryce Sztuki...
Samsung zachęca do kreatywności w ramach 8. edycji konkursu Papaya Young Directors
Samsung dołącza do tegorocznej edycji konkursu Papaya Young Directors jako Partner Główny oraz Technologiczny. Odpowiadając na jeden z dwóch kreatywnych briefów przygotowanych przez Samsung młodzi utalentowani twórcy zyskują szansę na spełnienie marzeń o reżyserskiej karierze.
Złote Spinacze 2020: pełna lista nagrodzonych
Znamy zwycięzców XVIII edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało: 21 Złotych, 32 Srebrne oraz 26 Brązowych Spinaczy, w łącznie 33 kategoriach konkursowych. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do Grupy Komunikacja Plus, natomiast tytuł kampanii PR XX-lecia otrzymał projekt Ogólnopolski Program dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764