logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jubileuszowa edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego

  PR 12.08.2020, przeczytano 532 razy
ilustracjastrzałka

Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, m.in. dron, aparat fotograficzny i projektor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jubileuszowa-edycja-wyjatkowego-konkursu-fotograficznego,388085,artykul.html

Cieszący się dużą popularnością Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny doczekał się jubileuszowej 10. edycji. Tym razem uczestnicy mogą przesyłać swoje prace w ramach następujących kategorii tematycznych: „Zmysły w kadrze”, „Planeta albo plastik”, „Industrialny świat”, „Bohaterowie wśród nas”, a sam konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów.

Komisja wybierze po trzy najlepsze prace w każdej z kategorii, których autorzy otrzymają nagrody główne. Pod uwagę brane będą oryginalność, kreatywność i walory artystyczne. Wśród nagród głównych znalazły się: Dron DJI Mavic Air 2 (I miejsce), aparat fotograficzny Fuji X-A3 + XC (II miejsce) oraz projektor Philips PicoPic PX120 (III miejsce). Wszyscy Laureaci nagród głównych otrzymają również dedykowany kalendarz na 2021 r., zawierający zwycięskie zdjęcia.

Dodatkowo, w każdym z etapów komisja konkursowa spośród 100 zdjęć, które zdobyły największą liczbę głosów od internautów odwiedzających aplikację konkursową, wybierze 2 prace, które wyróżni nagrodami etapowymi, jakimi będą gimbal Moza Mini S (I miejsce) oraz namiot bezcieniowy Puluz i mata cieniowa (II miejsce).

Zdjęcia można przesyłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na www.cyfrowypolsat.pl i www.natgeotv.com.

Źródło: Grupa Polsat

www.grupapolsat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PZU nagrodzone za kampanię „Praktyczna wiedza ma sens”
Kampania PZU „Praktyczna wiedza ma sens” została wyróżniona w prestiżowym konkursie Employer Branding Excellence Awards 2020. Konkurs organizowany jest przez HRM Institute, który promuje najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce. PZU otrzymało wyróżnienie w kategorii „Kampania internetowa”.
Alek Frydrych w jury konkursu KTR 2020
Alek Frydrych, associate creative director w VMLY&R Poland, zasiadł w jury tegorocznej edycji KTR - największego konkursu kreatywności w Polsce. Oceni prace zgłoszone w kategorii Communication: Video, Audio, Print&Publishing, Online, Mobile, Copywriting.
3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni rozstrzygnięty
Już po raz kolejny wybrano zwycięzców w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Nominowane lokale pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną, a celem konkursu jest wspieranie inicjatyw miastotwórczych oraz lokalnej społeczności.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764