logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jubileuszowa edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego

  PR 12.08.2020, przeczytano 710 razy
ilustracjastrzałka

Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, m.in. dron, aparat fotograficzny i projektor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jubileuszowa-edycja-wyjatkowego-konkursu-fotograficznego,388085,artykul.html

Cieszący się dużą popularnością Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny doczekał się jubileuszowej 10. edycji. Tym razem uczestnicy mogą przesyłać swoje prace w ramach następujących kategorii tematycznych: „Zmysły w kadrze”, „Planeta albo plastik”, „Industrialny świat”, „Bohaterowie wśród nas”, a sam konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów.

Komisja wybierze po trzy najlepsze prace w każdej z kategorii, których autorzy otrzymają nagrody główne. Pod uwagę brane będą oryginalność, kreatywność i walory artystyczne. Wśród nagród głównych znalazły się: Dron DJI Mavic Air 2 (I miejsce), aparat fotograficzny Fuji X-A3 + XC (II miejsce) oraz projektor Philips PicoPic PX120 (III miejsce). Wszyscy Laureaci nagród głównych otrzymają również dedykowany kalendarz na 2021 r., zawierający zwycięskie zdjęcia.

Dodatkowo, w każdym z etapów komisja konkursowa spośród 100 zdjęć, które zdobyły największą liczbę głosów od internautów odwiedzających aplikację konkursową, wybierze 2 prace, które wyróżni nagrodami etapowymi, jakimi będą gimbal Moza Mini S (I miejsce) oraz namiot bezcieniowy Puluz i mata cieniowa (II miejsce).

Zdjęcia można przesyłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na www.cyfrowypolsat.pl i www.natgeotv.com.

Źródło: Grupa Polsat

www.grupapolsat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Najpopularniejsi wydawcy gazetek i katalogów z promocjami w Polsce
W IV edycji programu AdRetail Inspirio (AdRI) spośród blisko 180 brandów i wydawców gazetek oraz katalogów wyłoniono najaktywniejsze marki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. W ramach tego sprawdzono ponad 1,2 mld zdarzeń, w tym m.in. odsłon, wejść i kliknięć w treści i produkty. Za najlepsze wyniki w całym ubiegłym roku nagrodzono takie...
Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764