logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Julia Zakrzewska wzmacnia zespół agencji Luckyyou

  PR 23.11.2022, przeczytano 199 razy
ilustracja

Do zespołu agencji LUCKYYOU dołączyła Julia Zakrzewska, obejmując stanowisko Project Managerki. Wcześniej, przez ponad 7 lat, zdobywała doświadczenie w zespołach Client Service agencji takich jak: V&P, C108 czy CleverAgency.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/julia-zakrzewska-wzmacnia-zespol-agencji-luckyyou,398092,artykul.html

Do LUCKYYOU Julia Zakrzewska przeszła bezpośrednio z agencji C108, gdzie pracowała przez ostatnie 4 lata, najpierw na stanowisku Senior Account Executive, a ostatnio - jako Account Manager.

Wcześniej pracowała m.in. w agencji reklamowej V&P i social mediowej CleverAgency.

Od początku zawodowej kariery odpowiedzialna była za budowanie relacji z klientami, organizację pracy zespołów projektowych, czy koordynację działań w zakresie tworzenia i realizacji strategii komunikacyjnych. Odpowiadała za obsługę i realizację kampanii dla takich klientów, jak m.in.: Amica, Duży Ben, Urząd Miasta Poznania czy Skin 79.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Działająca od 2013 r. agencja marketingowa LUCKYYOU specjalizuje się w kompleksowej komunikacji marketingowej, działaniach digitalowych oraz Employer Brandingu. Swoje podstawy opiera na szerokim podejściu strategicznym, mocnej kreacji i sprawnej egzekucji. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Allegro, Amica, Coca-Cola HBC, Carlsberg, IKEA, Lidl, Nivea, Santander, Volkswagen Group Polska, Volvo Group, Xiaomi Polska, Maspex.

Źródło: LUCKYYOU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764