logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Justyna Fabijańczyk dyrektorką zarządzającą w Attention Marketing

  PR 07.06.2024, przeczytano 372 razy
ilustracja

Attention Marketing ma przyjemność ogłosić, że Justyna Fabijańczyk objęła stanowisko dyrektorki zarządzającej. Justyna wzmocni zespół swoim 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu strategii komunikacji dla liderów sektora B2B i globalnych marek konsumenckich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/justyna-fabijanczyk-dyrektorka-zarzadzajaca-w-attention-marketing,404527,artykul.html

Justyna przez ostatnie 12 lat prowadziła własny butik kreatywno-strategiczny, dostarczając usługi komunikacyjne dla takich klientów jak IKEA, Microsoft, ACO Polska, Grupa Eurocash, OVH, Multikino i Millennium Bank. Charakteryzuje ją niestandardowe myślenie oraz umiejętne łączenie nowoczesnych i tradycyjnych narzędzi, a także przekrojowe doświadczenie w obszarze komunikacji marketingowej, reklamy, public relations i budowania wizerunku.

Więcej informacji o Justynie Fabijańczyk można znaleźć na jej profilu LinkedIn: https://www.linkedin.com/mynetwork/discovery-see-all/?usecase=PEOPLE_FOLLOWS&followMember=justynafabijanczyk

Źródło: Attention Marketing

www.attentionmarketing.pl

Dodatkowe informacje:

O Attention Marketing:
Attention Marketing to sztuka zarządzania uwagą. Sprawnie poruszamy się między światem biznesu, instytucjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi. Budujemy strategie komunikacyjne, które poprawiają kluczowe wskaźniki związane ze sprzedażą i wizerunkiem przedsiębiorstw.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Bielecka-Bochenko Dyrektorką Marketingu w Kraft Heinz Polska
Kraft Heinz Polska, ogłosiła niedawno awans Anny Bieleckiej-Bochenko na stanowisko Head of Marketing. W swojej nowej roli Bielecka-Bochenko będzie odpowiedzialna za kierowanie i rozwijanie strategii marketingowych dla marek Heinz oraz Pudliszki.
Anna Gruszka dołącza do adQuery
Do zespołu platformy technologicznej adQuery dołączyła Anna Gruszka, obejmując stanowisko Chief Growth Officer. W nowej roli odpowiada za wzrost biznesu, przyspieszenie rozwoju platformy w Europie oraz budowanie relacji z największymi markami z rynku lokalnego i globalnego.
Nowa szefowa Działu Prawnego Grupy Eurozet
Od 1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
Awanse w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało aż 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
Kamila Glińska nową szefową serwisu Plejada
Z początkiem lipca 2024 r. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764