logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Justyna Żak wzmacnia zespół Httpool Polska

  PR 13.09.2021, przeczytano 264 razy
ilustracja

Do zespołu Httpool Polska dołącza Justyna Żak, obejmując funkcję Multiplatform Client Partner. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/justyna-zak-wzmacnia-zespol-httpool-polska,392960,artykul.html

Do zespołu Httpool Polska dołączyła Justyna Żak, obejmując stanowisko Multiplatform Client Partner. W zakresie jej kompetencji znajdzie się wsparcie sprzedaży kampanii na kilku platformach: Snapchat, TikTok, Brainly, oraz na ostatnio wprowadzonej do oferty Httpool Polska - TripAdvisor.

- Justyna ma bardzo bogate doświadczenie branżowe, jej pozyskanie to silny pozytywny impuls dla zespołu Httpool Polska, szczególnie jeśli chodzi o wzmacnianie kompetencji w obszarze obsługi klientów bezpośrednich - komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Justyna Żak ma 15-letnie doświadczenie w branży mediowo-marketingowej. Karierę zawodową rozpoczynała w 2006 roku od pracy w sieciowych agencjach PR - Edelman Polska i Euro RSCG Sensors (odpowiednio na stanowiskach Account Executive i Communications Manager), następnie pracowała w banku BGŻ (jako Starszy Specjalista ds. Relacji z Mediami). W latach 2011 – 2013 była Kierownikiem Działu Promocji i Public Relations w Teatrze Muzycznym Roma, a w latach 2014-2017 pracowała jako specjalista ds. Sprzedaży w BR TVP SA w zespole ds. sponsoringu i projektów specjalnych.

Do Httpool przechodzi bezpośrednio z firmy Ströer Media, gdzie pracowała przez ostatnie 4 lata, na stanowisku Senior Sales Manager.

Justyna Żak jest absolwentką warszawskiej SGGW (Wydział Ekonomiczny, kierunek: Zarządzanie i Marketing, specjalność: Rozwój Lokalny).

Źródło: Httpool Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie Hrlink
We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline.
Już w najbliższy piątek, 24 września br. na łamach warszawskiego wydania „Gazety Wyborczej” rozpocznie się nowy cykl redakcyjny pt. „Jak mieszkasz, Warszawo”. Artykuły poświęcone tematyce mieszkaniowej, nowym zjawiskom oraz trendom specyficznym dla stolicy publikowane będą w każdy piątek oraz poniedziałek w „Gazecie Stołecznej” oraz w serwisie...
Od pół roku reżim Aleksandra Łukaszenki więzi Andrzeja Poczobuta, dziennikarza „Gazety Wyborczej" i działacza Związku Polaków na Białorusi. By oddać mu hołd, w sobotę, 25 września 2021 r. o 20:30 jego wizerunek zostanie wyświetlony na warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Redakcja „Wyborczej" zaprasza wszystkich do przyjścia do centrum stolicy i...
Portal WP najbardziej opiniotwórczym medium sierpnia 2021
Jak wynika z raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) ranking główny najczęściej cytowanych mediów w kraju otwiera portal WP z wynikiem 4,7 tys. powołań. Miejsce drugie zajął Onet, na który inni dziennikarze powoływali się ponad 4,2 tys. razy. Podium zestawienia zamyka dziennik Rzeczpospolita...
P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł. Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764