logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Juszes dołącza do LifeTube

  PR 24.09.2021, przeczytano 288 razy

Juszes, czyli Justyna Żak, to youtuberka, instagramerka, oraz uczestniczka polskiej edycji reality show Big Brother. Influencerka, by dalej rozwijać swoje kanały społecznościowe dołączyła do LifeTube (grupa LTTM) największej sieci partnerskiej zrzeszającej twórców internetowych w Polsce. Menagerką Juszes została Justyna Zawadzka – Team Leaderka w Glow by LifeTube.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/juszes-dola%CC%A8cza-do-lifetube,393119,artykul.html

Tysiące widzów pokochały Juszes za naturalność i wiarygodność przekazu. W swoich materiałach twórczyni przybliża swoją codzienność i pokazuje widzom m.in. różnorodność wegańskiej kuchni, codzienność swoich czworonożnych podopiecznych, zabawne challenge oraz format Q&A. Na Instagramie obserwuje ją 172 tys. osób, na YouTubie subskrybuje 323 tysiące, a średnia wyświetleń jednego filmu Juszes przekracza 143 tysiące.

– LifeTube poleciła mi koleżanka youtuberka, również będąca pod opieką sieci, miałam wcześniej szansę obserwować, jak bardzo ta współpraca odciążyła ją z wielu obowiązków. Zaoszczędzony czas poświęciła tworzeniu jeszcze lepszych treści, a zespół LifeTube okazał wielokrotnie ogromne wsparcie w rozwiązywaniu różnych problemów natury technicznej. Zachęciło mnie to, więc postanowiłam spróbować. Zadowolenie bliskiej mi osoby mówi w końcu najwięcej! – mówi Juszes o swoim dołączeniu do sieci.

Sieć LifeTube (grupa LTTM) zapewni twórczyni pełną obsługę managerską, w tym m.in.: koordynację i organizację współprac z markami, optymalizację kanału na YouTube, support techniczny, dostęp do baz muzyki i szkoleń, wsparcie w zakresie relacji z mediami.

– Juszes to wyjątkowa twórczyni, która jest świadoma tego, co chce prezentować w swoich social mediach. Filmy kulinarne, testy i materiały lifestyle inspirują widzów do pozytywnych zmian w ich życiu. Jej treści są na najwyższym poziomie, dlatego jestem niesamowicie dumna, że rozpoczynamy współpracę – mówi Justyna Zawadzka, Team Leader w Glow by LifeTube (grupa LTTM).

W portfolio współprac youtuberki znajdziemy, zarówno klientów FMCG, beauty, odzieżowych jak i technologicznych. Z Juszesz do tej pory działania podejmowali m.in.: Philips, Sephora, Lidl, Morele.net, BLIK, Electrolux.

Źródło: Grupa LTTM

www.lttm.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W środę, 1 lutego wystartowała Akademia Biznesu money.pl. To nowa platforma z eksperckimi treściami podzielonymi na ścieżki tematyczne, które obejmują: zarządzanie, prawo, technologie oraz rynek e-commerce. W ramach Akademii organizowane będą też m.in. warsztaty, webinary i autorskie konferencje dla zainteresowanych tematami związanymi z rozwojem biznesu, kariery czy...
W TVN Warner Bros. Discovery 2022 rok obfitował w inicjatywy zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze w minionym roku było podpisanie przez TVN Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a jej zwieńczeniem wygrana w konkursie Nagrody Karty Różnorodności przyznana za projekt...
Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media.
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i wchodzi w życie 1 lutego 2023 roku. MUX-6 od 1 lutego zastąpił działający do tej pory multipleks testowy naziemnej telewizji...
Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764