logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jutta Peinze nowym dyrektorem ds. marketingu Motorola na region EMEA

  PR 17.10.2022, przeczytano 205 razy
ilustracja

Jutta Peinze objęła funkcję dyrektora ds. marketingu Motorola w dziale Mobile Business Group (MBG) w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Jutta Peinze może się poszczycić 20-letnim doświadczeniem w sektorze technologicznym. Przed przejściem do MBG była dyrektorem ds. marketingu w firmie Asus. Wcześniej zgromadziła imponujące doświadczenie w branży urządzeń mobilnych w firmach Nokia i Huawei. W Motorola Jutta Peinze będzie odgrywać kluczową rolę w zwiększaniu dynamiki rozwoju działu EMEA MBG w zakresie opracowywania przez markę strategii. Hiperrozwój działu EMEA MBG następuje po niezwykle udanym roku finansowym 2021/2022, dzięki któremu region EMEA nabrał kluczowego znaczenia dla marki Motorola.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jutta-peinze-nowym-dyrektorem-ds.-marketingu-motorola-na-region-emea,397640,artykul.html

Motorola wchodzi w skład Intelligent Devices Group firmy Lenovo. Jest to globalny dział obejmujący jednostki PC and Smart Devices oraz Mobile Business Group. W ofercie tego działu znajdują się produkty, rozwiązania, oprogramowanie i usługi: od komputerów i smartfonów po inteligentne rozwiązania do współpracy oraz rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej (AR/VR).

- Z prawdziwą przyjemnością dołączam do zespołu Motorola w tak fascynującym okresie, w którym marka wykazuje znaczący potencjał wzrostowy w całym regionie EMEA - powiedziała Jutta Peinze. - Uważam, że marka ma obecnie najsilniejszą pozycję w swojej historii, by zaspokoić zapotrzebowanie na rynku dzięki szerokiej ofercie urządzeń oraz osiągnąć hiperrozwój w całym regionie. Cieszę się, że będę mogła połączyć swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze technologicznym i mobilnym z pasją do kierowania dynamicznym zespołem oraz rozwijaniem aktualnej pozycji Motorola jako lidera rynku i zaspokajaniem aspiracji firmy związanych ze wzrostem.

Jutta Peinze jest następczynią Jamesa Atkinsa, który z powodzeniem kierował działem marketingu Motorola w EMEA przez dwa lata. Atkins pozostaje w firmie i obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. e-commerce MBG w EMEA. Będzie na nim odgrywać kluczową rolę we wspieraniu działalności marki w sektorze telekomunikacji w regionie EMEA i opracowywaniu strategii e-commerce.

Źródło: Motorola

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764