logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

  PR 07.02.2023, przeczytano 334 razy
ilustracja

Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/juz-jutro-startuje-promo-show-%E2%80%93-miedzynarodowe-targi-reklamy-i-druku,398904,artykul.html

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych oraz dostawcy mediów i maszyn zaprezentują swoją ofertę już jutro, podczas dwudniowych targów PROMO SHOW w EXPO XXI Warszawa. Na targach pojawi się 210 wystawców, którzy przybliżą zwiedzającym blisko 600 marek. Swoją obecność potwierdzili goście z ponad 20 krajów. Dla zwiedzających przygotowany jest także szereg pokazów i warsztatów oraz konkurs na najlepsze gadżety reklamowe SUPER GIFT, podczas którego zwiedzający wybiorą najlepsze gadżety reklamowe prezentowane na targach (Hala 3, stoisko D8).

Targi skierowane są wyłącznie dla profesjonalistów. Event, który podczas poprzednich edycji był dedykowany agencjom reklamowym, otwiera się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu.

Zwiedzający to starannie wyselekcjonowana grupa branżowa, każda rejestracja jest weryfikowana przez organizatora, zapewnia to wysoki poziom całego wydarzenia, i pozwala unikać przypadkowych gości, niezwiązanych z branżą. Przedstawiciele branży nadal mogą rejestrować się na PROMO SHOW bezpłatnie TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE

  • 8-9 lutego 2023 r.
  • EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

GODZINY OTWARCIA

  • środa 10:00 – 17:00
  • czwartek: 10:00 – 17:00

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764