WIADOMOŚCI

Już wkrótce ukaże się 60 numer magazynu Gifts Journal

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 09.06.2017, przeczytano 243 razy

Co będzie można znaleźć w najnowszym wydaniu? Na jakie nowości oraz informacje natraficie Państwo w numerze?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/juz-wkrotce-ukaze-sie-60-numer-magazynu-gifts-journal,32768,artykul.html

Najnowszy Gifts Journal to przede wszystkim podsumowanie 13. edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Trzynastka okazała się bardzo szczęśliwa i pomyślna dla RemaDays Warsaw – targi odwiedziło prawie 21 tys. gości z 50 krajów.

Poznacie Państwo zwycięzców konkursów targowych: Korony Reklamy, The Prize for Innovations, Gifts of the Year. Catalogue of the Year. Dowiecie się Państwo jak tegoroczną imprezę targową ocenili zwiedzający w specjalnej ankiecie rozesłanej po zakończeniu RemaDays Warsaw.

W 60. numerze „Gifts Journal” tradycyjne rubryki o ludziach z branży. Na łamach magazynu redakcja składa życzenia firmom, które w 2017 roku obchodzą swoje okrągłe jubileusze.

Przeczytacie Państwo także – o gadżetach, które sprawią, że wypoczynek na łonie natury będzie jeszcze bardziej przyjemny. Wydania o tej porze roku, kiedy pogoda dopisuje sprawi, że nawet sprawy służbowe a zwłaszcza lektura Gifts Journala będą prawdziwą przyjemnością.

Co na sklepowych półkach, odwiedziny Facebooka „Pół żartem pół serio” - tego dowiecie się Państwo w pozostałych rubrykach  Oczywiście w numerze czeka na Państwa o wiele, wiele więcej.

Źródło: GJC International

www.gjc.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 146 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone