logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

K2 Create z nową kadrą menedżerską i nowo zatrudnionymi osobami

  PR 11.04.2022, przeczytano 668 razy
ilustracjastrzałka

Do agencji K2 Create (Grupa K2) dołącza Natalia Krzyśków jako Client Service and Business Director i Magdalena Pierzynowska jako Traffic Manager. Katarzyna Zemlik staje na czele działu strategii, a Katarzyna Szmidt obejmuje stanowisko HR Business Partner. Agencja wzmacnia także działy kreacji i Social Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/k2-create-z-nowa-kadra-menedzerska-i-nowo-zatrudnionymi-osobami,395466,artykul.html

Celem zmian kadrowych jest uelastycznienie struktury, aby lepiej wspierać biznes klientów. Nowy zespół zarządzający K2 Create odpowiada za nadzór nad produktem kreatywnym, bieżące działania operacyjne i rozwój biznesu, jak również wyznacza kierunki rozwoju agencji.

Co więcej, Katarzyna Zemlik, Senior Strategic Planner, odpowiada za poszerzenie oferty agencji o komunikację marketingową dopasowaną do świata 3.0. – gamevertising oraz komunikację w rodzącym się metawersum.  

– Kiedy blisko dwa lata temu dołączyłem do K2 Create, właśnie rozpoczynała się pandemia, a eksperci wieszczyli wielki kryzys ekonomiczny, który wywróci branżę marketingową do góry nogami. Było dużo niepewności. Te dwa lata nauczyły nas tego, że żyjemy w czasach permanentnej dysrupcji i transformacji. I że trzeba być codziennie jeszcze bardziej elastycznym, odważnym, zwinnym i drapieżnym. I chyba to nam się przez te dwa lata udawało, skoro rok 2021 był dla agencji najlepszy od czterech lat i skoro wyszliśmy z tych lat z wyższymi przychodami, większą rentownością i nowo pozyskanymi klientami. A wzmocnienia personalne, do których doszło w agencji w ciągu ostatnich kilku miesięcy – czasem były to awanse wewnętrzne, czasem udane rekrutacje – to swoiste domknięcie tych dwóch lat transformacji. Wierzę, że będziemy mogli teraz się rozwijać i rosnąć i że będziemy jeszcze szybciej, mądrzej i odważniej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Albo raczej je przekraczać – mówi Michał Rutkowski, Dyrektor Zarządzający K2 Create.

Dział obsługi klienta z nową zarządzającą

W marcu do działu obsługi klienta agencji K2 Create dołączyła Natalia Krzyśków jako Client Service and Business Director. Na nowo utworzonym stanowisku odpowiada za zarządzanie działem obsługi klienta oraz rozwój biznesu. Zajmuje się budowaniem relacji i poszerzaniem współpracy z klientami poprzez usprawnianie dotychczasowych i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie obsługi komunikacji marek.

Krzyśków jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences Po). Od ponad 15 lat jest związana z reklamą. Pracowała dla takich marek jak McDonald’s Francja, L’OREAL, Renault, Tesco, British Airways, Plus GSM, Wedel, Kompania Piwowarska.

– Jako menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w agencjach reklamowych wiem, jak ważne jest sprawne odpowiadanie na codzienne wymagania naszych klientów. Z drugiej strony nie możemy zapominać, że rynek, szczególnie ten digitalowy, jest wyjątkowo dynamiczny, wymaga ciekawości oraz dużej otwartości na zmiany i pojawiające się nowe rozwiązania. Dlatego równie ważne jak adresowanie bieżących potrzeb, jest znajdowanie w nowych trendach i technologiach potencjału dla rozwoju biznesu naszych klientów. Bardzo istotne będzie dla mnie znalezienie idealnej równowagi pomiędzy tymi dwoma elementami, tak aby pomagać naszym klientom, tworzyć skuteczną komunikację do rynku – mówi Natalia Krzyśków, Client Service and Business Director w K2 Create.  

Co więcej, w dziale obsługi klienta do zespołu Anny Turek, Account Supervisor, obsługującego m.in. UPC, Pepsi, Wartę, CD Projekt, Morizon i Brown Forman, dołączyła Paulina Rauber jako Project Manager, wcześniej pracująca w zespole K2 Create wspierającym Netflix Polska. Z kolei do zespołu obsługującego Carrefour, Samsung, Maxon i CreamFinance dołącza Weronika Kowalczuk, Junior Project Manager, która wcześniej pracowała w dziale marketingu portalu gazeta.pl. Dodatkowo Agata Gnypek awansowała na stanowisko Account Manager.

Do agencji dołącza także Magdalena Pierzynowska jako Traffic Manager. Do zadań Pierzynowskiej należy nadzór pracy zespołu kreacji i motion design. do K2 Create przeszła z LiveMarket, gdzie była szefową produkcji video i live-commerce oraz influencer marketingu.

Nowa odsłona działu strategii

Na czele działu strategii stanęła Katarzyna Zemlik, Senior Strategic Planner. Do zespołu dołączyła Sylwia Cembala, Junior Strategic Planner, studentka Communication Design na Uniwersytecie Warszawskim.

Dział strategii w nowej odsłonie mocno stawia na nowe technologie i innowacje w reklamie. Dotychczasowe działania oferowane klientom są rozszerzane o gamevertising oraz komunikację w metawersum.  

Nowe osoby w dziale kreacji

Zmiany wynikające z rozwoju współpracy z dotychczasowymi klientami oraz z pozyskania nowego biznesu miały miejsce również w dziale kreacji, który zarządzany jest przez Magdalenę Banasik, Head of Creatives.

W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył copywriter: Jędrek Ziembicki, który wraca do K2 Create po trzech latach przerwy i pracy m.in. we Freundschaft The Digitals, oraz junior copywriterka Anna Michałowska.

Zespół wzmocnił również Art Director Jarek Kuśmierski, wcześniej związany z VMLY&R Poland (IKEA) oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu, oraz Junior Art Directorki – Kinga Stawska, wcześniej Graphic Designer w Agencji Gordo, oraz Michalina Przestrzelska, poprzednio Art Director w agencji Idealia Digital Hub.

Dział kreacji wspierają także Milena Debrowner, Aleksandra Kucejko oraz Patrycja Muszyńska, które dołączyły do agencji w ramach programu stażowego „Przyszli Dyrektorzy”.

Zmiany w dziale Social Media

Dział Social Media, na którego czele stoi Olga Jakubiak, Head of Social Media, zasiliła Anita Bogucka, Social Media Specialist, poprzednio Social Media Specialist w more communications agency.

Wzmocnienia kadrowe miały miejsce również w zespole obsługującym Netflix Polska, zarządzanym przez Aleksandrę Siwierską, Senior Account Manager oraz Monikę Wasilewską, Head of Creative Team. Do zespołu dołączyli Mateusz Murawski jako Senior Social Media Manager, Natalia Cupryjak-Tworkiewicz jako Creative Strategist, Michał Jurkowski-Piechucki jako Community Manager oraz Anna Sierakowska-Nikiel jako Project Manager.

Powiększenie działu HR

W ostatnich miesiącach wzmocniona została również struktura działu HR, który od zeszłego roku jest zarządzany przez Katarzynę Jaremę, Head of People całej Grupy K2. Stanowisko HR Business Partner w K2 Create objęła Katarzyna Szmidt, która zajmuje się koordynacją i realizacją projektów HR. Do zespołu dołączyła również Wiktoria Babecka, Junior HR Specialist, która odpowiada za obszar rekrutacji, onboardingu i employer brandingu oraz Jarosław Banasiak, Talent & Development Manager, który kompleksowo zajmuje się obszarem rozwoju kompetencji miękkich i liderskich oraz budowaniem wysokich standardów współpracy w zespołach.

ilustracjastrzałka

Źródło: K2 Create

www.k2.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

UM wygrywa przetarg H&M
UM poszerza portfolio swoich regionalnych klientów przejmując obsługę H&M na 20 europejskich rynkach
Rozmowy o problemach emocjonalnych w kampanii „Każdy zasługuje na słuchacza.”
Havas Warsaw rozpoczyna akcję, w której zachęca osoby będące w kryzysie emocjonalnym, aby otworzyły się i porozmawiały z kimś o swoich problemach. Kampania wystartowała z hasłem ,,Każdy zasługuje na słuchacza”, bo niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą muzyki, czy zwykłym nastolatkiem, w trudnych chwilach potrzebny jest ktoś, kto Cię zauważy i wysłucha. Inicjatywę...
New Balance inspiruje i pokazuje, że każdy jest biegaczem
To proste. Jeśli biegasz, jesteś biegaczem, a jedyny słuszny styl biegania, to Twój własny. Taka jest idea najnowszej globalnej kampanii ‘Run Your Way’ przygotowanej przez New Balance. Z inspiracji i nawiązując do globalnej kampanii marka w Polsce postanowiła przybliżyć sylwetki lokalnych biegaczy, z których każdy biega z innego powodu i inaczej postrzega...
Sony wprowadza nowy, pełnoklatkowy aparat ZV E1 — narzędzie dla wideoblogerów
Firma Sony wprowadza na rynek nowy aparat z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu i wymiennymi obiektywami ZV-E1, przeznaczony dla autorów wideoblogów, którzy pragną tworzyć lepsze materiały. Ten nowy, zaawansowany technologicznie model plasuje się na szczycie gamy aparatów Sony do vlogowania. Współpracuje z wymiennymi obiektywami Sony z mocowaniem typu...
LG prezentuje pierwszy projektor digital signage
Nowy LG ProBeam, zaprojektowany do różnych przestrzeni, wyświetla nawet 300‑calowe obrazy w rozdzielczości 4K o szczytowej jasności 7000 ANSI lumenów
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764