logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

K2 Create ze świąteczną kampanią dla UPC

  PR 20.12.2021, przeczytano 411 razy
ilustracjastrzałka

Trwa świąteczna kampania UPC, przygotowana przez agencję K2 Create (Grupa K2), w której Marcin Prokop oferuje nowość: świąteczny pakiet domowy „Hit Mikołaja”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/k2-create-ze-swiateczna-kampania-dla-upc,394195,artykul.html

„Hit Mikołaja" to kompleksowy pakiet usług cyfrowych „Premium” dla domu, w cenie 99,99 zł, przez cały okres obowiązywania umowy. Abonenci mają w tej cenie internet: 750Mb/s szerokopasmowy oparty na światłowodzie z „Inteligentnym WiFi", pakiet telewizyjny Max Premium z 184 kanałami (tym kanały premium Cinemax i Filmbox), cztery pakiety Premium (HBO, Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Viaplay), a także dwa dekodery 4K do wyboru: UPC 4K TV BOX lub 4K CI CARD. W zestawie jest także aplikacja UPC TV GO.

– W tym roku UPC, nie ukrywam, ułatwiło sprawę Mikołajowi. A my opakowaliśmy ofertę w świąteczną kampanię, w której jasno świeci też nasza gwiazda – Marcin Prokop – mówi Magda Banasik, Head of Creatives w K2 Create.

K2 Create odpowiada za stworzenie Key Visuals oraz formatów digitalowych do kampanii.

Źródło: K2 Create

www.k2.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764