logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

K2-Design i Art Open Studio Reklamy w gronie członków PIAP

  PR 16.08.2016, przeczytano 832 razy

Niezmiernie miło powitać w gronie Członków PIAP nowe agencje reklamowe -  K2-DESIGN oraz ART OPEN Studio Reklamy. Bardzo cieszy nas fakt, iż coraz więcej agencji na rynku dostrzega potencjał w naszej organizacji branżowej i widzi potrzebę zrzeszania się i bycia jej częścią - mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/k2-design-i-art-open-studio-reklamy-w-gronie-czlonkow-piap,29605,artykul.html

-Przystąpienie do grona członków PIAP-u to dla mnie jako młodego przedsiębiorcy na rynku usług poligraficznych niezwykłe wyróżnienie, które daje mi możliwości bycia wśród rekomendowanych dostawców usług, a co za tym idzie- buduje i wzmacnia markę mojej firmy.  Dostrzegam w grupie potencjał i żywię nadzieję na silne wsparcie specjalistów z różnych dziedzin reklamy, co jednocześnie wpłynie na rozwój mojej firmy - mówi Joanna Wołczyk, właścicielka firmy K2-Design.

- Do PIAP-u przystępujemy, ponieważ mamy na uwadze własny rozwój a jednocześnie wsparcie i korzyści płynące z członkostwa. Dlatego "razem możemy więcej - mówi Jacek Wiśniewski właściciel Art Open Studio Reklamy.

Firma K2-Design to młode przedsiębiorstwo, które tworzą specjaliści z długim stażem pracy w branży. Firma zajmuje się obsługą klientów pod kątem wykonania projektów graficznych z prawidłowym przygotowaniem plików do druku oraz drukiem tych materiałów. Świadczy również usługi w zakresie serwisów stron internetowych i sesji fotograficznych produktowych. Zajmuje się również dystrybucją gadżetów reklamowych na rynek polski oraz wspiera rynek w zakresie dystrybucji kalendarzy. K2-Design specjalizuje się w realizacjach nietypowych, poza standardowych, wyróżniających klienta na rynku. Od 2016 roku firma rozwija swą działalność w dziedzinie rynku etykiet i opakowań zbiorczych oraz indywidualizowanych. Wspiera również firmy w zakresie reklamy wielkoformatowej i pomaga w przygotowaniach na targi branżowe.

Art Open jest studiem reklamy działającym od kilku lat na rynku dolnośląskim. Biuro Handlowe Firmy mieści się we Wrocławiu. Art Open dysponuje bogatą ofertą artykułów i usług reklamowych, która jest skierowana do klientów biznesowych  i instytucji publicznych. Doświadczenie zdobywane na wymagającym dolnośląskim rynku jest nieocenionym kapitałem, którym Art Open dzieli się ze swoimi Klientami, podejmując działania doradcze i wspierające. Poprzez kreatywne, sprawne i dynamiczne działanie, Art Open jest partnerem w realizacji przedsięwzięć marketingowych i reklamowych zlecanych przez Klientów

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Źródło: Polska Izba Artykułów Promocyjnych

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polish Graphic Design Talks #11
Głównym tematem konferencji będzie praca nad branding i identyfikacjami wizualnymi. W trakcie wydarzenia poruszymy kwestie współpracy z klientami, poszukiwania zleceń, tworzenia studia, negocjacji wynagrodzeń, etapów pracy nad brandingiem oraz wiele innych kwestii.
Huion, jeden z największych na świecie producentów urządzeń cyfrowych do rysowania, od dziś wprowadza do sprzedaży Inspiroy Giano G930L - nowatorski tablet piórkowy z modułem bluetooth.
Awanse w dziale kreacji VMLY&R
Joanna Paździórko, Joanna Sroka oraz Sławomir Bełch objęli nowe role w agencji. Na stanowiskach associate creative director pokierują pracą zespołów kreatywnych VMLY&R.
Piknik z Kuroniami w towarzystwie polskiego mięsa drobiowego
Sezon na majówki w pełni. Nasze grille są rozpalone od kulinarnych emocji, a na ruszcie coraz częściej gości polski drób. Potwierdzili to uczestnicy „Pikniku z Kuroniami”, który odbył się w ramach IV edycji kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje". Gościem specjalnym wydarzenia była aktorka - Anna Mucha.
Jedna ludzkość, jedna planeta – w pokoju
„Only One Earth” to przesłanie przyświecające rozpoczynającej się 3 czerwca kampanii zainicjowanej przez UNEP/GRID Warszawa z okazji Światowego Dnia Środowiska (WED) oraz obchodów 50-lecia Konferencji Sztokholmskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764