logo
WIADOMOŚCI

K2 Media z certyfikatem Google Analytics Certified Partner

Mateusz Zawiślak  PR 13.06.2017, przeczytano 221 razy

K2 Media dołączyła do ścisłego grona siedmiu polskich firm posiadających certyfikat Google Analytics Certified Partner (GACP). Tym samym K2 Media stała się jedyną agencją mediową wyróżnioną tym certyfikatem w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/k2-media-z-certyfikatem-google-analytics-certified-partner,32794,artykul.html

Google Analytics Partner jest certyfikatem nadawanym przez Google’a tym firmom, które spełniają określone, wysokie kryteria w zakresie obsługi Google Analytics. Przyznanie tego tytułu  jest rekomendacją ze strony Google’a, potwierdzającą posiadanie silnych kompetencji w zakresie usług związanych z Google Analytics oraz wykonywanie ich na najwyższym poziomie.

Otrzymanie certyfikatu GACP umożliwia firmie stały dostęp do najnowszych informacji o komponentach uruchamianych w narzędziach Google’a oraz do platformy wymiany doświadczeń z zakresu analityki webowej z pozostałymi certyfikowanymi partnerami.

Wśród partnerów Google Analytics na świecie, obok K2 Media, znajdziemy m.in. takie firmy jak: Performics (U.S.A.), Wunderman North America, londyńskie oddziały iProspect, Accenture oraz OMD Group, a także MediaCom Agentur für Media-Beratung GmbH (Niemcy) i włoski odział MEC. W Polsce certyfikat ten posiadają m.in. Mavenec i Bluerank.

Źródło: K2 Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Stacje Grupy Radiowej Agory w akcji „I Love Radio”
"I Love Radio" wraca do akcji sprzed roku. Już 11 kwietnia br. - w Polskim Dniu Radia - na antenach 164 rozgłośni ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych, w tym we wszystkich stacji Grupy Radiowej Agory, zostanie wyemitowany drugi wspólny Charytatywny Blok Reklamowy.
Migracja mediów ku produkcjom IP Live
Sektor mediów zmierza wielkimi krokami ku przyszłości, w której centralne miejsce zajmować będą rozwiązania IP. Jest to spowodowane z jednej strony rosnącym popytem rynkowym, a z drugiej dużym przyspieszeniem prac nad standardami, protokołami i zapewnieniem wzajemnej współpracy.  Stacje telewizyjne będące klientami Sony coraz chętniej sięgają po rozwiązania IP...
Ustawodawcy z USA i Europy domagają się od Facebooka wyjaśnień na temat oświadczenia w którym dowiadujemy się, że podzielił się on danymi użytkowników z firmą Cambridge Analytica zajmującą się analizą polityczną związaną z prezydentem Donaldem Trumpem podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku. Według The New Your Times korzystając z danych użytkowników firma mogła pomóc Trumpowi wygrać wyb...
O tym, że Cloud Technologies analizuje aktywność internautów z niemal całego świata wiadomo nie od dziś. Jedna z największych hurtowni danych na świecie przetwarza już ponad 12 miliardów anonimowych profili internautów z 200 państw świata. Dane firmy Cloud Technologies zostały zweryfikowane i potwierdzone przez niezależną firmę badawczą Nielsen, za pomocą narzędzia Digital Ad Ratings, które st...
Oex Cursor: Aplikacje raportowe zwiększają efektywność projektów wspierających sprzedaż
Działania z obszaru shopper marketingu i audytów w punktach sprzedaży coraz częściej wspiera technologia. Zaawansowane aplikacje raportowe umożliwiają natychmiastowy dostęp do danych z realizowanych akcji, co pozwala skuteczniej monitorować ich efekty.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone