WIADOMOŚCI

K2 Media z certyfikatem Google Analytics Certified Partner

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 13.06.2017, przeczytano 201 razy

K2 Media dołączyła do ścisłego grona siedmiu polskich firm posiadających certyfikat Google Analytics Certified Partner (GACP). Tym samym K2 Media stała się jedyną agencją mediową wyróżnioną tym certyfikatem w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/k2-media-z-certyfikatem-google-analytics-certified-partner,32794,artykul.html

Google Analytics Partner jest certyfikatem nadawanym przez Google’a tym firmom, które spełniają określone, wysokie kryteria w zakresie obsługi Google Analytics. Przyznanie tego tytułu  jest rekomendacją ze strony Google’a, potwierdzającą posiadanie silnych kompetencji w zakresie usług związanych z Google Analytics oraz wykonywanie ich na najwyższym poziomie.

Otrzymanie certyfikatu GACP umożliwia firmie stały dostęp do najnowszych informacji o komponentach uruchamianych w narzędziach Google’a oraz do platformy wymiany doświadczeń z zakresu analityki webowej z pozostałymi certyfikowanymi partnerami.

Wśród partnerów Google Analytics na świecie, obok K2 Media, znajdziemy m.in. takie firmy jak: Performics (U.S.A.), Wunderman North America, londyńskie oddziały iProspect, Accenture oraz OMD Group, a także MediaCom Agentur für Media-Beratung GmbH (Niemcy) i włoski odział MEC. W Polsce certyfikat ten posiadają m.in. Mavenec i Bluerank.

Źródło: K2 Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
sobota 16.12.2017, 88 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone