logo
WIADOMOŚCI

Kajetan Kajetanowicz poszerzył umowę z agencją MWM PR

  PR 09.08.2018, przeczytano 304 razy
ilustracjastrzałka

Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy (ERC) i tegoroczny zawodnik Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) Kajetan Kajetanowicz przedłużył współpracę z Agencją MWM PR: media, wizerunek, marketing. Tegoroczne działania agencji zostały poszerzone o nowe aktywności, w tym wspieranie komunikacji i aktywności dotyczących startu sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata oraz o sponsoring.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kajetan-kajetanowicz-poszerzyl-umowe-z-agencja-mwm-pr,37529,artykul.html

W ramach poszerzenia i kontynuacji współpracy MWM PR realizuje działania doradcze oraz komunikacyjne w obszarach sportowych i lifestylowych Kajetana Kajetanowicza, w tym promocję ogólnopolskiej akcji CSR sportowca „Bezpieczni za kółkiem”. MWM PR wspiera także współpracę i jej zakres z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

- Aktualnie intensywnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych sponsorów i partnerów, którzy mogą być zainteresowani wsparciem i współpracą z Kajetanem Kajetanowiczem. Dysponujemy licznymi możliwościami w zakresie stworzenia i dopasowania do potrzeb potencjalnego partnera z rynku odpowiedniej oferty sponsorskiej. Wierzymy, że uda się stworzyć i zrealizować intratne dla obu stron rozwiązania marketingowe i komunikacyjne oparte na profesjonalnych relacjach i osiągnieciu stawianych celów – mówi Marta Winiarek-Miętus, Managing Director MWM PR.

Delegowane do zespołu LOTOS Rally Team Kajetana Kajetanowicza osoby wspierają także pracę wewnętrznego działu komunikacji oraz pomagają w codziennej pracy biura prasowego.

- Wspólnie z zespołem MWM PR pracowaliśmy w zakresie komunikacji podczas ostatniego sezonu i w czasie zdobycia historycznego w motosporcie trzeciego z rzędu tytułu Rajdowego Mistrza Europy w 2017 roku. Zespół współpracujący ze mną jest częścią LOTOS Rally Team. Jak wielokrotnie podkreślałem, w moim zespole miejsce jest tylko dla najlepszych – powiedział Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy startujący w tym sezonie w WRC.

Współpraca Kajetana Kajetanowicza z MWM PR jest nieprzerwanie realizowana od początku 2017 roku.

Źródło: MWM PR

www.mwmpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Założycielka przychodni Animal Center wystąpiła w kampanii T-mobile
Kiedy Zofia Gaińska postanowiła założyć własną przychodnię weterynaryjną specjalizującą się w rehabilitacji zwierząt, w Polsce ta dziedzina dopiero kiełkowała. Dziś Animal Center to już dwie placówki w Warszawie oraz kilkanaście tysięcy fanów w mediach społecznościowych. W codziennym kontakcie z klientami Zofia wykorzystuje możliwości internetu, a ostatnio wystąpiła...
Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta
Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.
Brandglow dla Ministerstwa Cyfryzacji
„e-Zamówienia, elektroniczne zamówienia publiczne” to program realizowany przy wsparciu Unii Europejskiej, mający na celu usprawnienie i przyspieszenie procedur związanych z zamówieniami publicznymi. W ramach programu powstanie szereg udogodnień, które z jednej strony pomogą oferentom na prezentację ich ofert z drugiej - instytucjom nadzorującym, pozwolą na pełną kontrolę nad...
Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw
Dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA „Dziecięcy świat w kolorach”, Oddział Dziecięcy szpitala w Makowie Mazowieckim zyskał nowe oblicze. Jego sale i korytarz ozdobiły kolorowe malunki, wśród których znajdziemy m.in. motywy barwnej łąki z akcentem czerwonych maków, nawiązujących do nazwy miasta. Uroczyste otwarcie odmalowanej...
50 czujników od Eurobanku: 2. edycja kampanii #Bezsmogu
Mysłowice, Jarosław, Turek, Głogów czy Starogard Gdański - to tylko kilka z 50 miejscowości, w których eurobank zainstalował kolejne czujniki smogu w swoich placówkach w ramach 2. edycji kampanii #BezSmogu. Bank zainicjował kampanię w 2017 r. jako swoją odpowiedź na smog – problem społeczny, który dotyczy każdego z nas i z którym trzeba się zmierzyć tu i teraz.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone