logo
WIADOMOŚCI

Kajetan Kajetanowicz poszerzył umowę z agencją MWM PR

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2018, przeczytano 205 razy
ilustracjastrzałka

Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy (ERC) i tegoroczny zawodnik Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) Kajetan Kajetanowicz przedłużył współpracę z Agencją MWM PR: media, wizerunek, marketing. Tegoroczne działania agencji zostały poszerzone o nowe aktywności, w tym wspieranie komunikacji i aktywności dotyczących startu sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata oraz o sponsoring.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kajetan-kajetanowicz-poszerzyl-umowe-z-agencja-mwm-pr,37529,artykul.html

W ramach poszerzenia i kontynuacji współpracy MWM PR realizuje działania doradcze oraz komunikacyjne w obszarach sportowych i lifestylowych Kajetana Kajetanowicza, w tym promocję ogólnopolskiej akcji CSR sportowca „Bezpieczni za kółkiem”. MWM PR wspiera także współpracę i jej zakres z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

- Aktualnie intensywnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych sponsorów i partnerów, którzy mogą być zainteresowani wsparciem i współpracą z Kajetanem Kajetanowiczem. Dysponujemy licznymi możliwościami w zakresie stworzenia i dopasowania do potrzeb potencjalnego partnera z rynku odpowiedniej oferty sponsorskiej. Wierzymy, że uda się stworzyć i zrealizować intratne dla obu stron rozwiązania marketingowe i komunikacyjne oparte na profesjonalnych relacjach i osiągnieciu stawianych celów – mówi Marta Winiarek-Miętus, Managing Director MWM PR.

Delegowane do zespołu LOTOS Rally Team Kajetana Kajetanowicza osoby wspierają także pracę wewnętrznego działu komunikacji oraz pomagają w codziennej pracy biura prasowego.

- Wspólnie z zespołem MWM PR pracowaliśmy w zakresie komunikacji podczas ostatniego sezonu i w czasie zdobycia historycznego w motosporcie trzeciego z rzędu tytułu Rajdowego Mistrza Europy w 2017 roku. Zespół współpracujący ze mną jest częścią LOTOS Rally Team. Jak wielokrotnie podkreślałem, w moim zespole miejsce jest tylko dla najlepszych – powiedział Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy startujący w tym sezonie w WRC.

Współpraca Kajetana Kajetanowicza z MWM PR jest nieprzerwanie realizowana od początku 2017 roku.

Źródło: MWM PR

www.mwmpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Poszerzona oferta podkładów pod laminaty firmy Colop Polska
Podkład pod laminat to produkt, który doskonale nadaje się do realizacji oficjalnych certyfikatów, nagród, gratulacji, życzeń, podziękowań czy potwierdzeń udziału w szkoleniach. Po przyklejeniu do niego wygrawerowanego laminatu, blachy aluminiowej czy blachy sublimacyjnej może stać się wyszukanym dyplomem.
Drukarka Atexco Ajet 3180 – premiera Alubest na targach poligrafii reklamowej
Firma, która jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń poligraficznych oraz chemii i oprogramowania do poligrafii takich firm jak: Mutoh, Atexco,PigmentInc Ltd.Co., Pengda, Ergos, jako nowość zaprezentuje na swoim stoisku drukarkę sublimacyjną do druku transferowego ATEXCO Ajet 3180.
Leszek podsumowuje Pol’and’rock 2018
Po trzech dniach pełnych muzyki i pozytywnej energii czas pożegnać tegoroczną edycję Pol’And’Rock. Leszek wraz z festiwalowiczami po raz kolejny bawili się na nim w przygotowanej strefie, oddając się w wir zabawy i porywających dźwięków. Miasteczko Leszka to jednak nie wszystko. Podczas festiwalu dostępna była także limitowana edycja puszki Lecha...
Zaangażowanie Brother w kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego w ciągu ostatnich lat zaowocowało zredukowaniem zużycia energii o 29 proc. przez urządzenia kolorowe oraz o 10 proc. przez urządzenia monochromatyczne.
Plotery Efi serii Pro na Festiwalu Druku
12 i 13 września podczas warszawskiego Festiwalu Druku, na stoisku Atrium Centrum Ploterowe można będzie zobaczyć dwie produkcyjne maszyny LED marki EFI - Pro 16h i Pro 24f.
 
wtorek 14.08.2018, 118 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone