logo
WIADOMOŚCI

Kajetan Kajetanowicz poszerzył umowę z agencją MWM PR

  PR 09.08.2018, przeczytano 321 razy
ilustracjastrzałka

Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy (ERC) i tegoroczny zawodnik Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) Kajetan Kajetanowicz przedłużył współpracę z Agencją MWM PR: media, wizerunek, marketing. Tegoroczne działania agencji zostały poszerzone o nowe aktywności, w tym wspieranie komunikacji i aktywności dotyczących startu sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata oraz o sponsoring.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kajetan-kajetanowicz-poszerzyl-umowe-z-agencja-mwm-pr,37529,artykul.html

W ramach poszerzenia i kontynuacji współpracy MWM PR realizuje działania doradcze oraz komunikacyjne w obszarach sportowych i lifestylowych Kajetana Kajetanowicza, w tym promocję ogólnopolskiej akcji CSR sportowca „Bezpieczni za kółkiem”. MWM PR wspiera także współpracę i jej zakres z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

- Aktualnie intensywnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych sponsorów i partnerów, którzy mogą być zainteresowani wsparciem i współpracą z Kajetanem Kajetanowiczem. Dysponujemy licznymi możliwościami w zakresie stworzenia i dopasowania do potrzeb potencjalnego partnera z rynku odpowiedniej oferty sponsorskiej. Wierzymy, że uda się stworzyć i zrealizować intratne dla obu stron rozwiązania marketingowe i komunikacyjne oparte na profesjonalnych relacjach i osiągnieciu stawianych celów – mówi Marta Winiarek-Miętus, Managing Director MWM PR.

Delegowane do zespołu LOTOS Rally Team Kajetana Kajetanowicza osoby wspierają także pracę wewnętrznego działu komunikacji oraz pomagają w codziennej pracy biura prasowego.

- Wspólnie z zespołem MWM PR pracowaliśmy w zakresie komunikacji podczas ostatniego sezonu i w czasie zdobycia historycznego w motosporcie trzeciego z rzędu tytułu Rajdowego Mistrza Europy w 2017 roku. Zespół współpracujący ze mną jest częścią LOTOS Rally Team. Jak wielokrotnie podkreślałem, w moim zespole miejsce jest tylko dla najlepszych – powiedział Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy startujący w tym sezonie w WRC.

Współpraca Kajetana Kajetanowicza z MWM PR jest nieprzerwanie realizowana od początku 2017 roku.

Źródło: MWM PR

www.mwmpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pegasus Fox - mała i wszechstronna drukarka UV do druku w formacie A4
Portfolio produktów Via Color poszerzyło się o kolejną maszynę. Kompaktowa drukarka UV A4 Pegasus Fox, o powierzchni zadruku A4, właśnie weszła na rynek. I wszystko wskazuje na to, że będzie kolejnym hitem.
Jeszcze więcej projektorów Epson objętych promocją
Epson po raz kolejny poszerza listę projektorów objętych promocją – urządzenia biznesowe oraz przeznaczone dla edukacji nawet z 5-letną gwarancją.
Ikonos prezentuje folie do piaskowania na targach Stone i Glass
Podczas poznańskich targów Stone i Glass, polski producent IKONOS zaprezentował folie do piaskowania serii… Stone-Tech i Glass-Tech.
Nowe technologie usprawniają przeprowadzanie badań rynkowych
Metody przeprowadzania badań rynkowych stają się coraz bardziej innowacyjne. Nawet te tradycyjne, polegające na fizycznym zbieraniu informacji z rynku, mogą być znacznie przyspieszone dzięki platformom online. Tymczasem analizą reakcji i emocji konsumentów oraz ich wzorców zachowań zajmują się coraz częściej algorytmy uczenia maszynowego. Taka forma analityki...
Linie Emirates prezentują nową grafikę Realu Madryt na A380
Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze i główny sponsor hiszpańskiego klubu piłkarskiego Real Madryt, na jednym ze swoich samolotów A380 zaprezentowały nowe malowanie z wizerunkiem najlepszych zawodników drużyny w akcji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone