logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kalendarz Hochland Polska 2024 – konkurs fotograficzny

  PR 24.03.2023, przeczytano 407 razy

Już po raz 17. Hochland Polska zaprasza swoich Pracowników, a w tej edycji także Dostawców Mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Nowy kalendarz firmowy Hochland będzie zbiorem 12-stu prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety – po jednym przykładzie na każdy kolejny miesiąc 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia czerwca, a profesjonalna Komisja Konkursowa ogłosi wyniki najpóźniej pod koniec lipca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kalendarz-hochland-polska-2024-%E2%80%93-konkurs-fotograficzny,399402,artykul.html

Zrównoważony Rozwój to jeden z głównych filarów strategii Hochland. Dlatego to właśnie ta tematyka zostanie pokazana w firmowym kalendarzu Hochland Polska na rok 2024, który powstanie na podstawie prac nadesłanych przez Pracowników Hochland Polska oraz związanych z marką Dostawców Mleka. Tegoroczne hasło konkursowe brzmi: „Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety”, a zadaniem uczestników jest sfotografowanie swojej dobrej praktyki i opisanie w kilku słowach jak wpływa ona na dobro planety.

- Zachęcając naszych Pracowników i Dostawców Mleka do wspólnej zabawy podkreślamy, że aby wziąć udział w konkursie najlepiej być propagatorem zrównoważonego rozwoju i przy okazji robić dobre zdjęcia – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. I dodaje: - Liczymy na kreatywne pomysły i fotografie, które do końca czerwca należy przesłać do naszego biura w Poznaniu. Mamy nadzieję, że temat stanie się prawdziwą inspiracją do powstania niesamowitych prac, a Komisja Konkursowa, jak co roku, nie będzie miała łatwego wyboru przy wyłanianiu laureatów.

Źródło: Hochland Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kioski multimedialne w Jurajskiej z prestiżową nagrodą za dizajn
Zaprojektowane dla Galerii Jurajskiej kioski multimedialne DualAd zostały wyróżnione nagrodą A’Design Award & Competition, jedną z najbardziej prestiżowych w dziedzinie dizajnu. Za realizacją, którą można oglądać w Polsce tylko w częstochowskim centrum handlowym, stoi krakowska firma Digitall Concept.
European Design Award 2023 dla katalogu Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie
Wydany przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie katalog "Dzieciństwo" został nagrodzony srebrnym medalem za opracowanie graficzne w konkursie "European Design Awards 2023". Projekt graficzny wydawnictwa został stworzony przez Kamilę Schinwelską i Marcina Gwiazdowskiego ze studia Elipsy.
Agencje Dentsu Polska na podium
Agencje kreatywne oraz media & performance dentsu Polska kolejny rok z rzędu stanęły na podium podczas uroczystej gali i ogłoszenia wyników raportu - Agencje Reklamowe i Domy Mediowe. Dentsu Creative nagrodzone zostało tytułem - KREATYWNOŚĆ NAPĘDZANA TECHNOLOGIĄ, dentsu Media & Performance tytułem – KONSEKWENTNA STRATEGIA.
Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023
Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w ramach której instytucja zajmuje się promocją i wspieraniem polskiej sztuki użytkowej. Uznanie jury zyskały m.in. projekt narzędzia do materializacji emocji, system wspomagający montaż urządzeń...
ING Bank Śląski został uznany za najlepszy bank w mediach społecznościowych w tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii Złoty Bank, oceniającej wielokanałową jakość obsługi klienta oraz został wyróżniony w kategoriach: Konto osobiste, Kredyt Gotówkowy i Kredyt Hipoteczny, gdzie zajął trzecie miejsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764